reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

reklama
Bosonozka super ze jest ok:-)
,fajnie sie czytało Twoj post,cały czas sie usmiechałam:-D do monitora,dobrze ze m wyszedł w tym czasie z psem;-)
Oby tak dalej:-)
 
Mam w poludnie termin w urzedzie a ja tutaj becze jak wariatka... :-)

Scarletka, Bosonozka - najserdeczniejsze gratulacje! Ciesze sie z Wami, bardzo bardzo!
 
Masakraaaa jakaśśś ...Bosonózka czytałam sobie i normalnie ryczeee jak szalunaaa.... Niesamowite... !! Gratulujeeee Kochana :***
 
Dziewczyny cieszę się , że wszystko w porządku, aż milo się robi, kiedy czyta się takie dobre wiadomości :-)
 
ja mam usg 2 września i niemoge sie doczekać
wychodze z złożenia ze nie jest dokońca udowodniony wpłuw usg na dzidziusia wiec jeśli nie trzeba to nie należy przesadzac z czestotliwoscia -badanka krwi i moczu-w szerokim zakresia mam na medal:) czadnych chorób anomali a morfologia super więc narazie jestem spokojna-na usg dowiem się czy to aby nie bliźniaki;)
pytanie do mam które jak ja mają kolejnego dzidziusia w drodze -też wam tak brzuszyska wywaliło -ja mam 2 jeśli nie 3 razy taki jak ostatnio na tym samym etapie ciąży
 
reklama
Do góry