reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarza (badania,wyniki,zdjęcia USG)

Ola nie każde USG odtwarza bibie serca, ja miałam 3 USG (zwykłe) u swojej lekarki i nie słyszałam.
A oto moje wrażenia po dzisiejszym genetycznym USG: jestem przeszczęśliwa:happy2:, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Dziecko rozwija się prawidłowo i ma już 6,6cm:-) Sprzęt na którym wykonywane było badanie widać, że wysokiej jakości. Pan dr pomierzył dzidzię, zmierzył przezierność karkową, główkę, kość udową. Oglądał dokładnie główkę, brzusio, żołądek, pęcherz moczowy itp. Wszystko było pięknie widać:tak: No i w końcu usłyszeliśmy bicie serduszka naszego maleństwa, dodatkowo przepływ krwi przez naczynie płodowe. Niestety powiedział, że na poznanie płci jest za wcześnie. Dostaliśmy pełny opis, 2 zdjęcia i płytkę z filmem (płatne dodatkowo 20zł).

serdeczne gratulacje ja tez tak chce!!!!!!!!!!!!!! i koniecznie filmik nam tu pokazuj!!!!!!
 
reklama
Magdzior grtaulację!

ja też dzisiaj po wizycie i u mnie również wszystko dobrze. badania wyszły ok, ginek zadowolony, leki oczywiście biorę dalej na wszelki wypadek, brzuchol mi rośnie, a okazało się, że schudłam 1,5 kg. usg będę miała dopiero za 3-4 tygodnie
 
Jestem!!! Jeszcze trzęsąca się z emocji, ale jestem!!!
Niesamowicie było! Samo badanie dłuuuugie, długo i dokładnie wszystko sprawdzał. Filmu nie mam, niestety gin zapomniał włączyć nagrywanie :-(.
No i... Wrażenia niesamowite!!! Maleństwo machało rączkami i nóżkami, obracało się z boku na bok, wierciło jak szalone. Zryczałam się jak głupia, łzy mi ciekły po szyi. Małż siedział i miał oniemiały wyraz twarzy. Wygląda na to, że maleństwo zdrowe, wszystkie parametry w normie, ryzyko chorób genetycznych niewielkie. Zrobiliśmy jeszcze PAPP-A, wyniki będą za tydzień, ale już po USG można być dobrej myśli.
Człowieczek ma 6,6 cm, z USG wynikło, że raczej już 13 tygodni ciąża, nie 12. Albo, że taki gigancik!

I najciekawsze!!! Spytałam, czy jest szansa na określenie płci i lekarz stwierdził, że raczej za wcześnie. Ale popatrzył, popatrzył i stwierdził, że "a to jeszcze zajrzymy dołem". No i zajrzał :-) I nagle mówi: "Mówiłem, że za wcześnie na płeć, ale między nóżkami coś sterczy jak armatka! Na 100% nie powiem, ale na 95% kawał chłopa!". Małż w tym momencie zwariował, oboje zaczęliśmy się śmiać jak głupki. A ja jeszcze dodatkowo cały czas płakałam. Cieszymy się jak szaleni!!! M. jeszcze z gabinetu dzwonił do mojego ojca! A że tatuś akurat 30 km od Warszawy był, to stwierdził, że już do nas jedzie. I przyjechał i dostałam czekoladę - z chilli. Bo jak chłopak, to musiało być na ostro. A M. dostał gratulacje. Bo chłopa gratuluje się chłopu!
Jesteśmy w 7 niebie! Synuś piękny, zdrowy i ruchliwy. I...wygląda na to, że synuś!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wtajcie
Jak miło czytać takie super wiadomości tym bardziej,że ja jeszcze przed USG ,juz nie mogę się doczekac zawsze bylabym spokojniejsze ,że w brzuszku wszystko dzieje się Ok.
Bosonóżka, Scarletka gratulacje dla Was i dzidziusiow.
 
Do góry