reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty u lekarz, USG ...:)

reklama
Gosiu no właśnie nie wiem..była mniejsza ale ostatnio mi babeczka wymiaru tej torbieli nie podała i nie mam do czego porównać. Może we wtorek jak kartę ciazy odbiorę będzie wpis. Jak uprosze o scan to zmierza i będę mieć porównanie co do tej.

Wiedziałam, że fasolka tyle będzie miała. Od 1 usg dodaje po 1mm i wyszło bardzo ładnie.
 
8w1d. Idealnie jak wyliczyłam. On mówi po co chodzić do gina skoro wszystko wiem :p
Serducho jak dzwon.
Termin na 8.11.
To była na prawdę dziwna wizyta. Heh.
 

Załączniki

  • 1459340687334.jpg
    1459340687334.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 113
Jestem najszczesliwsza na świecie! Jest tętno. Równo tydzień temu nie było nawet zarodka i ciałka żółtego. W tydzień pojawiła się moja dziecinka i jeszcze serduszko, cuda się zdarzaja:) na dowód załączam pierwsze selfie ;)
6w2d 52mm data porodu wychodzi mi na kalkulatorze 7.11.
Tak się cieszę!
Na zdjęciu USG masz termin :) sorki, że tak wnikliwie na te Twoje zdjęcie patrzyłam, ale skoro wrzuciłaś to chyba nie masz mi tego za złe :p
 
Joasiu miło kolejna wspaniała nowinę przeczytać! Serdecznie gratuluję!
Mamy ten sam termin :-)

A Pochwal się ile maluszek ma?


Gosiu bo one teraz szybciutko rosna, kiedy masz znowu wizyte?
Nie mówił Ci gin jaki termin z usg? Myślę, że 7 plus ileś dni choć to mało ważne w sumie.
 
I to w pozytywnym kochana! Z cora byłaś? Zdradz ile ma maluszek hihi.

Jeszcze jedna wizyta, jaki miły dzień :-)
 
reklama
Do góry