reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

Po dzisiejszej wizycie jestem załamana :( Nie dość, że mały był kiepsko ułożony, i lekarzowi mimo wielu kombinacji nie udało się go dokładnie zmierzyć (nie wiem nawet ile teraz waży), to jeszcze okazało się, że moje zwapnienia na łożysku powiększyły się znacznie :( Lekarz mówi, żeby się nie martwić, że czasami powstają szybciej i nie wpływają na wydolność łożyska, ale i tak strasznie się martwię :( Nie miałam kontaktu z żadnymi czynnikami, które mogą je spowodować- żadnych infekcji wirusowych w ostatnim miesiącu, ciśnienie niskie, cukier super, o papierosach oczywiście nawet nie wspominając, i nawet nie wiem co robić, żeby dalej nie powstawały :( Jutro jadę na KTG do szpitala, zbadają mi też pewnie przepływy... Trzymajcie kciuki
 
reklama
Daphne spokojnie. Zdaje się że na to co dzieje się z łożyskiem nie mamy nic do gadania poza właśnie unikaniem tego co wymieniłaś. Może taka Twoja uroda?
 
Daphne, trzymamy kciuki za badania! Przepływy są najważniejsze, a na ktg nie wszystko dokładnie widać... Tym bardziej jak Maleństwo było kiepsko ułożone, będzie oki!
 
Dziewczyny wielkie dzięki za wsparcie :*
Jestem już po KTG i dopplerze. KTG prawidłowe, przepływy bez szału, na granicach normy ale niby nie ma większych powodów do zmartwienia... Dostałam aspirynę w dawce kardiologicznej przez 2 tygodnie, żeby przepływy się poprawiły i kontrola za tydzień.
Idę się zdrzemnąć, bo w nocy zamiast spać stresowałam się ;)
 
reklama
Misia---------ale duża dziewczyneczka:tak:

Ja też mam łożysko w III stopniu dojrzałości. Już jakiś czas mam takie i teraz mi przepływy sprawdzają.
 
Do góry