reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjęcia USG :)

reklama
Pyśka gratulacje
ja jutro zeskanuje fotke z dzisiejszego nieplanowanego usg, poszłam ze względu na przebyte przeziębienie i nie żałuje że jednak poszłam dzidzia ma już 2cm a 12 dni temu mialam 8mm i słuchałam pięknego maleńkiego bijącego serduszka 160 uderzeń cudo, lekarz nic nie mówił że to stres dla dziecka, zmartwił się ze byłam chora, kazał uciekać od chorych dzieci z dala i bez chwili zastanowienia sprawdził bicie serca
 
hej, ja tez po wizycie, z Okruchem wszystko w najlepszym porzadku, kreci sie i wierci, rusza nozkami, raczkami, mam sie cieszyc z bezobjawowej ciazy :) sluchalam serduszka, ogladalam polkule mozgowe i dostalam fajne fotki, ksztalt glowki ma taki sam, jak starszy braciszek :) jestem spokojna, a bole plecow to od tego, ze maluch mi sie pcha w strone plecow, no niestety trzeba wytrzymac i juz.

oto moja mlodsza pociecha :)

zdjęcie-3.jpg

usg juz mialam robione przed brzuch.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry