reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

mnie też wkurza, że każdy w rodzinie gada, że dobrze by było jakby był teraz chłopak blablabla no bo pierwsza była dziewczynka więc jak każdemu kto tak marudzi mówi, że ja chcę mieć drugą córeczkę ;-)

Gizmowa - fajny chłopak :-)
 
reklama
Gizmowa, sliczne Malenstwo i jakie duze powiekszenie(!) U mnie to jakos tak na poczatku z duzej odleglosci zdjecie zrobili, ze malo co widac bylo:tak:....
 
Piękne te Wasze szkrabki :) Ciekawe czy przewaga chłopaczków się utrzyma :)
Mój w 12 tygodniu:
majgorek00062.jpg

no po tonie wypowiedzi wywnioskowałam, że to on :-D napisałaś Mój :-)
 
Bo jakoś tak podświadomie cały czas piszę/mówię jakby to był chłopak ;)
U mnie jest podobnie jak u Pysi, ponoć bardziej chłopak niż dziewczynka wg lekarza. Ale podchodze do tego sceptycznie :)
 
Mnie lekarka powiedziała, że sprawdzanie płci między 11 - 14 tygodniem to jak "wróżenie z fusów" więc może się u Ciebie na połówkowym okazać, że to chłopak :-D
 
Albo, ze dziewczynka. Szans mam 50 na 50 :p
Lekarz nawet płci nie mówił tak naprawdę, powiedział sobie, że luźno zasugeruje, ze to coś między nózkami idzie pod kątem jak na chłopaka. I tyle. Ale to sobie może iść, a ja nawet nie słuchałam tak naprawdę i nie wziełam tego pod uwagę :)
Dajmy szansę wytworzyć się narządom :)
 
reklama
Mi lekarz tydzien temu na badaniu powiedzial, ze nie chce zapewniac, ale te dwie kreseczki z dziurka w srodku, co wygladaja na ziarenko kawy, to na dziewuszke mu wyglada :tak: Oczywiscie pewnosci nie ma, i musze poczekac do nastepnej wizyty, ale ja od poczatku czulam ze to dziewuszka, nawet imie tylko dla dziewczynki wiecznie mi do glowy przychodzilo, cos mi sie zdaje ze bedzie ta moja wymarzona dziewczynka :-):-):-) Jasne, chlopca kochac bede tak samo, ale wiecie, czasem sie zdarza, ze sie czuje i juz :-D
 
Do góry