reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
ja tez nic nie czuje a to juz 17. tydzien i 4. dzien! albo jestem "nieczula" albo moje dziecko leniwe. ale ponoc do 24. tygodnia mamy czas
 
Ja w sumie chcialam dziewczynke ale zaczynam sie przyzwyczajac do mysli o chlopcu. Bedziemy kochac tak samo bez wzgledu na plec wiec to nie ma znaczenia. Ja tez czekam na ruchy ale lozysko mam na przedniej scianie wiec pewnie pozno je poczuje.
 
A mi cos trudno uwierzyc, zeby sie tak prawie sami chlopcy na watku sypneli:tak:
Przed nami polowkowe, to ciekawe ilu chlopcom "ptaszki odpadna":-D - bo bym byla w ciezkim szoku jakby sie te wszystkie chopskie prognozy sprawdzily;-) - jakas rownowaga w przyrodzie powinna byc zachowana hehe
Osobiscie to tez bym nie miala nic przeciwko drugiej dziewczynce, ale chlopca w sumie tez bym chciala, wiec czy sie plec potwierdzi, czy nie to i tak bedziemy oboje z mezem szczesliwi:)
Najsnieszniejsze jest tylko to, jak czesto otoczenie ubolewa ze sie parze znow chopiec, albo znow dziewczynka urodzila, jakby to jakas kara boska byla:-)
 
Pysia ja sie nikim nie przejmuje, bo mysle ze mam zdrowe podejscie do tego, zreszta moja rodzina raczej tez:tak:... Kiedys myslalam, ze lepiej miec chlopca, bo sa mniej skomplikowani i latwiej im w zyciu, ale jak sie corcia urodzila, to do tej pory mnie uczucie szczescia nie opuszcza z tego powodu:-)
U nas na ostatnim usg(w 15 tyg wg tego usg) niby sie chlopak objawil, wiec trudno powiedziec czy sie cos zmieni, w kazdym razie rozczarowania tak czy siak nie przezyje, ale tak ogolnie to jestem ciekawa, czy faktycznie w pazdzierniku taka przewaga chlopcow sie utrzyma???
 
reklama
Piękne te Wasze szkrabki :) Ciekawe czy przewaga chłopaczków się utrzyma :)
Mój w 12 tygodniu:
majgorek00062.jpg
 
Do góry