reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

reklama
hej, ja 2 tygodnie temu byłam na tym 3D USG, niestety wiercił się ten mój syn niemożliwie, więc ani jedno zdjęcie nie jest ładne:( Za to okazało się, żę wszystko jest w porządku, chociaż lekarka wykryła w sercu zwapnienie, które może być oznaką wady genetycznej. Zaprosiła mnie 2 dni później do siebie, do Krakowa na bardziej dokładniejsze USG i okazało się, że taka już jego uroda i nie ma się czym martwić. Ponoć wiele dzieci ma taką jasną plamkę/i :)

No to super ze wszystko wporzadku! Niezly wiercipieta z niego :-)

Dziewczyny kidy dokładnie powinno się umowic na USG połówkowe?? Równo 20 tydzień??

Tam gdzie ja robie mowia ze miedzy skonczonym 18 a 23 tc.
 
ehhh to ja chyba zapisze się na 22tc, później coś nie wyjdzie albo dzidzia się źle ułoży i trzeba będzie przyjść w innym terminie. Wiem, że po 24 dziedko jest już na tyle duże, że nie wszystko można zbadać.
 
kobietki wlasnie wrocilam z usg, malenstwo wazy 164 g, ma 9.6 cm i prawdopodobnie jest to chlopak. Jest bardzo ruchliwy i bardzo duzy. Co to plci to poczekam do 25 maja wtedy mam polowkowe i moze bedzie wtedy bardziej widoczne co ma miedzy nogami. Moja ciaza wedlug usg to 16+4 dni. Od wtorku wracam do pracy, mam sie nie przemeczac ale moge pracowac-niestety mam zakaz na seks-no ale trudno, najwazniejsze abym donosila fasolke.
 
dlatego ze jestem po jednym poronieniu oraz po odklejeniu sie kosmowki przy obecnej ciazy, czyli zaliczam sie do grupy osob ryzyka, a sperma badz tez orgazm moze spowodowac skurcze macicy.
 
kobietki wlasnie wrocilam z usg, malenstwo wazy 164 g, ma 9.6 cm i prawdopodobnie jest to chlopak. Jest bardzo ruchliwy i bardzo duzy. Co to plci to poczekam do 25 maja wtedy mam polowkowe i moze bedzie wtedy bardziej widoczne co ma miedzy nogami. Moja ciaza wedlug usg to 16+4 dni. Od wtorku wracam do pracy, mam sie nie przemeczac ale moge pracowac-niestety mam zakaz na seks-no ale trudno, najwazniejsze abym donosila fasolke.

najwazniejsze ze wszystko dobrze! jakos przezyjesz bez seksu. mnie wszystko boli w trakcie, wiec tez nie uprawiam :/
 
reklama
Ja tez mialam zakaz przez 2 miesiace jakos sie da przezyc ;-) wszystko dla dzisiusia.

Sluchajcie moja kolezanka pracuje na oddziale polozniczym i pracuje w szkole rodzenia. Pomaga zbierac podpisy "POD PETYCJĄ ABY KOBIETY W POLSCE MIAŁY PRAWO DECYDOWAĆ JAKIE ZNIECZULENIE ZASTOSUJĄ PRZY PORODZIE !" Kto chce niech sie podpisze ja juz to zrobilam, moze sie cos zmieni w naszym kraju List otwarty - Rodzić bez bólu

Znowu sie nawpierniczalam ciast swiatecznych :baffled: nie ma to jak obzarstwo.
 
Do góry