reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

A wiec, jestem już po wizycie.... lekarz zbadal mnie recznie i niby szyjka trzyma dobrze i jest dluga wiec to nie to, z okruszkiem tez wszystko ok, ,ma dużo miejsca i fika sobie pieknie....a wiec nie mam pojecia czemu boli, niby macica rosnie i uciska pecherz, mowi ze lepiej chuchać na zimne, wg niego jest ok ale przepisal mi luteine 2tabletki na noc, i magnez mam pic jak bedzie sie cos dzialo dzwonic.... echhh widocznie tak ma bolec, ciesze sie ze z dzidziusiem i szyjka ok.. a to buzia mojego malucha (dalej nie wiadomo jakiej jest płci)

P.S. Wasze kciuki naprawde działąja!!
 

Załączniki

  • IMG_2132.jpg
    IMG_2132.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Anulka no to cale szczescie ze wszystko tak jak byc powinno :-) No pewno ze kciuki dzialaja! Jak taki sztab mamusiek trzyma to nie moze byc inaczej :-)
 
A wiec, jestem już po wizycie.... lekarz zbadal mnie recznie i niby szyjka trzyma dobrze i jest dluga wiec to nie to, z okruszkiem tez wszystko ok, ,ma dużo miejsca i fika sobie pieknie....a wiec nie mam pojecia czemu boli, niby macica rosnie i uciska pecherz, mowi ze lepiej chuchać na zimne, wg niego jest ok ale przepisal mi luteine 2tabletki na noc, i magnez mam pic jak bedzie sie cos dzialo dzwonic.... echhh widocznie tak ma bolec, ciesze sie ze z dzidziusiem i szyjka ok.. a to buzia mojego malucha (dalej nie wiadomo jakiej jest płci)

P.S. Wasze kciuki naprawde działąja!!

no to super... przynajmniej Ci ulzylo :) maluszek sliczny
 
Anulka, sliczna fotka! I ciesze sie ze Twoje podejrzenia sie nie sprawdzily, przynajmniej mozesz byc spokojniejsza:tak:

Aga, nie myslalam nawet o tym, ze dzieci na tym etapie to juz takie kluchy moga byc:-) Super ze wizyta udana:-), a z tym zakazem to wspolczuje, mimo ze wiadomo ze jak trzeba, to trzeba:tak:....

Mere, no to mialas niezlego stresa.... dobrze ze sie wyjasnilo ze w porzadku z maluszkiem... U znajomych tez podobnie bylo bo u synka jakies plamki wykryli na serduchu i mozgu chyba i nawet sie na amnio skonczylo i cale szczescie ze nie bylo zadnych powiklan, bo chlop zdrowy jak rydz sie urodzil:tak:, ale co musieli nerwow zjesc, to tylko wspolczuc....

I jeszcze co do pytania o termin polowkowego, to ja sobie o tydzien przesunelam i ide 18, a przesunelam dlatego ze te dwa dosc odlegle terminy na razie mam i tak wychodzi ze bede rowno w 20 tyg, lub w prawie 22, ale w sumie ginka mowila ze jakby pojsc w 24 to tez sie nic nie stanie:tak:....
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja czytałam sobie wypowiedzi z głównego i zastanawiałam się co z Anulką, czemu nic nie pisze a tu proszę dobre wieści. A ja wiedziałam, że tak będzie :-)
 
Do góry