reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty i zdjecia usg

Tak, u mnie badano to wszystko, lekarka po kolei wymieniała co bada. Ale z tego co pamiętam, nie wszystko jest ujęte w opisie, nie chce mi się teraz sprawdzać ;)
 
reklama
Asionek jaki piękny dzidziuś.. uszka mu widac tak fajowo :-D Ja już się nie mogę doczekać 12.04 ahhhh :-D też chce 3D. Mój miał tyle cm co twój dwa tygodnie temu.. teraz ma z 10 cm :-D Boszzzz jak ja chcę go już zobaczyć :-D

Nikitka mnie w maratonie nie ma? J mam wizytę 12go we wtorek.
 
Asionek, to USG miałaś robione przez powłoki brzuszne? Właśnie też się zastanawiam nad 3 D, tym bardziej, że wizytę mam dopiero 29.04. i już chętnie bym je zobaczyła:)
 
usg nie wkleje,bo guzik widać,koleś ma niedokladną aparaturę,ale za tydzień pójdę w Pl na usg wiec moze bedzie lepszy obraz:)
moja dzidzia ma 4,5cm wszystko w normie,termin mi sie zmienił tylko o 1 dzień na 29.10...
ogólnie jestem zadowolona z mojej wizyty,zapisał coś na wymioty i mdłości,myślałam,ze bedzie gorzej...że sie nie dogadam...a nawet poszło..
robił jakieś pomiary ale ja nie wiem jakie,chyba przeziorność wyszła 1,4 ale nie jestem pewna ....
słyszałam serduszko,biło jak dzwon:D
 
Asionek sliczny bobas, normalnie jak ja ci zazdroszcze tych zdjec 3d i tego ze masz to juz za soba... ja jutro sie tyle wyczekam;-(

bedzie dobrze zobaczysz :)

Asionek jaki piękny dzidziuś.. uszka mu widac tak fajowo :-D Ja już się nie mogę doczekać 12.04 ahhhh :-D też chce 3D. Mój miał tyle cm co twój dwa tygodnie temu.. teraz ma z 10 cm :-D Boszzzz jak ja chcę go już zobaczyć :-D

Nikitka mnie w maratonie nie ma? J mam wizytę 12go we wtorek.

zleci szybko :) ja nastepna wizyta 5.05.
a najchetniej to bym sobie kupila usg hehe i podgladala malucha ;))

Asionek, to USG miałaś robione przez powłoki brzuszne? Właśnie też się zastanawiam nad 3 D, tym bardziej, że wizytę mam dopiero 29.04. i już chętnie bym je zobaczyła:)

na poczatku przez chwile dowcipnie , a pozniej juz przez brzuszek i fotka jest przez brzuch robiona :)
juz super widac , sama w szoku bylam :)
moje dziecie sobie spalo i do tego dosc mocno sie wtulilo we mnie i gin nie mogl go podejrzec dobrze :) ale obudzic sie nie chcialo stad probowal i tak i tak zeby lepiej obraz zalapac :)
u mnie lekarz co wizyte na chwile wlacza 3D :) ogolnie ma super sprzet i ekran jak w kinie hehe ,moj maz ma super widoki zawsze :)
 
No moja lekarka ma właśnie takie średnie USG. A ponoć jest już USG na pasku, nakładasz sobie na brzuch i widać dziecko:)
 
reklama
No to podsumowując nasz maraton:

WTOREK - Asionek (9.45) , lilou83 (10.45)

Środa - Marti_1984 (15.00) ; Anulka8700 ( 18, może wcześniej )

CZWARTEK - aga2323 (10.40 angielskiego czasu); mikusia84r (12.00 ; +pappa)

PIĄTEK - anula2011


Kolejny tydzień otwierają:

PONIEDZIAŁEK (11.04) - gosiane

WTOREK - elifit


ŚRODA - Ivi1



Jeszcze kolejny:

PONIEDZIAŁEK (18.04) - AsiaKC




elifit dodana, jakby ktoś jeszcze sobie życzył pisać i się nie zrażać bo ja łatwo moge przeoczyć a fajnie wiedzieć kto i kiedy :)
 
Do góry