reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

Jurczux a to było usg 3d czy zwykłe?
My na prenaralnych byliśmy na 3/4d i od razu sisiaka było widać. Później połowkowe 3d i teraz w 30tc tez robiliśmy 3d i na każdym nie miał. Lekarz wątpliwości co do płci :)
Chociaż na tych polowkowych to na zwykłym obrazie nawet dało się rozpoznać.
Ja chyba bym poszła do.innego gina i nie wytrzymała bym w niewiedzy hihi

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@jurczux to trzymam kciuki. Moi nie pchali się na świat wcześniej. Teraz termin akurat na urodziny syna (5.10 a on termin miał jakoś na 23.09) ale już mu pani dokror obiecała ze ekmituje maleństwo wcześniej.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jurczux ja też bym wolała, żeby moje dziecię zachciało wyjść tak w 38 tygodniu a nie 40;) U mnie w rodzinie obstawiają daty kiedy się nasza Mała urodzi. Kto wygra dostaje butelkę wybranego przez siebie alkoholu na który zrzuca się cała reszta:-D
 
Jejku ja nie chyba bo się nie wyrobie z dokumentami hahaha chociaż z drugiej strony jakby było wszystko ok na tym etapie z wagą i pluckami to może. .. ech.
Na pewno chce wiedzieć kiedy będę miała cc.
Ogólnie to mi się powtarza sen ze odchodzą mi wody a w szpitalu się okazuje ze mam 8cm rozwarcia i rodze sn. .. :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wam powiem, że wolałabym 40 tc. Póki co nadal skupiam się głównie na remoncie i brakuje mi milion rzeczy do wyprawki, przez co czuję się wcale nieprzygotowana :(

Napisane na XT1068 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry