reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Zdarza się że się jeszcze obracają dzieci na tym etapie ciąży. Spokojnie jeszcze może wrócić na właściwą pozycje porodowa [emoji6]

 
Ala tyle że ja chodze prywatnie do luxmedu i płace oddzielnie za usg, więc powinien jak najczęściej chcieć robić, ale tak nie jest:/

Just mój za każdym razem jak ma czkawkę to w innym miejscu czuje ;)
 
Hej :-) jestem po wizycie, miałam ktg i ogólnie ok aczkolwiek jest jakaś niewielka czynność skurczowa ale mam się tym nie przejmować bo po 30tc to normalne. Mamtylko nie macać brzucha :-)
Rozwarcia nie ma, szyjka ok :-) za 3 tygodnie znowu ktg i wizyta i też bez usg(chyba, że będę chciała) od 37tc wizyty co tydzień i ktg też wtedy co tydzień :-)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej laski. Wlasnie nas przyjeli na oddzial. Dotrwalismy do 34 tygodnia i ryzyko obecnie wzroslo wystarczajaco zeby wywolac porod. Felicja gwaltownie zwolnila wzrostowo a Nina ma mniej wod plodowych niz by im sie to podobalo. Podlacza nas pod KTG i bedziemy chwile na obserwacji a potem wywolujemy porod i rodzimy naturalnie jutro albo po jutrze. Troche mnie tym porodem naturalnym zaskoczyli no ale coz zrobic. Najwazniejsze zeby dziewczynki byly zdrowe. Takze bedziemy chyba pierwszymi wypakowanymi. Odezwe sie jak juz bedzie po wszystkim. Trzymajcie za nas kciuki.
 
Gnidka kochana! trzymam mocno kciuki za ciebie i za dziewczynki oczywiście!
bezproblemowego i lekkiego porodu ci życzę!!

i zdrówka zdrówka zdrówka :*

dawaj nam znać co i jak :)

Napisane na SM-G355HN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry