reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty, badania i USG

reklama
Aria a ty w pl czy u mężusia siedzisz?

Ja na wizyte czekam, jeszcze 2 brzuchate i moja kolej:)

Gnidka ale świetny wynalazek ten wózek:)
 
Aria, nie, bo te nie mają tych udogodnień na których mi zależy. Jak znajdę porównywarkę to Ci pokażę o co chodzi.


Edit:

Nie mogę znaleźć, ale tak czy siak ten gepard (cheetah) jest starszą wersją kuguara (cougar), a ten trzeci, to to już w ogóle jeszcze starsza wersja. Kuguar ma więcej udogodnień, które mimo wszystko mają dla mnie znaczenie. Inny model nie wchodzi w grę. Nawet ten najnowszy Thule Chariot CX, bo nie ma nic takiego co by było warte tej dużo większej ceny.
 
Ostatnia edycja:
Ja dla swoich bliźniaków kupiłam narazie xlander xtwin ale to w sumie dlatego ze koleżanka sprzedała mi po swoich dzieciach prawie nowy za 400 zł. Doszłam do wniosku ze jak juz się urodza bardziej poznam swoje i dzieci potrzeby w tym temacie i w razie czego kupie inny :)

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak u Damiana jestem :)
Gnidka widziałam ten cougar th kosztuje 8500 kr tj jakieś 4200 zł wiec podobnie do tego co mówisz. Faktycznie różni się od chariota. ...
 
widzę, że wątek wizytowy i zakupowy trochę sie pomieszały :)

Co do wizyt to Bartuś na 200% jest chłopcem, więc powoli zaczynam sprzedawać ciuszki dziewczęce :) Waga 1096g no i tym samym termin wychodzi na 27 września tym razem, ale wiem, że nie ma co już teraz na to patrzeć.
 
reklama
Do góry