reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Bluelovi dobrze ze wszystko w porządku ;)
Ach ja jutro jadę tak daleko :/ znowu będę tęsknić za moja żabką bo bez męża to jakoś wytrzymam :p
 
Ania - dobrze ze tylko na kilka dni... a corka nie placze za Toba? Moja to juz 7lat a zawsze jak gdzies wyjezdzam na 1noc chocby to rozpacz wielka i telefony non stop. Ale jak np. zostaje u babci na kilka dni albo jade z mezem gdzies to spoko. Tylko jak jade sama to takie akcje
 
A moja mowi ze jak jest z tata to jej sie przypomina ze mnie nie ma i dlatego teskni. A jsk nas oboje nie ma to chyba nie mysli wtedy o nas bo jest ok
 
Wczoraj mialam wizyte kontrolna, niestety szyjka z 37mm skrocila sie na 30. I dlugosc jeszcze bylaby do zniesienia ale zrobila sie miekka a brzuch sie spina. Wiec dostalam skierowanie i jestem w szpitalu. Dwa tygodnie temu miewalam lekkie kilkusekundowe napinania brzucha, niebolesne, myslalam ze to skurcze BH. Po paru dniach byl spokoj.
Teraz tez czuje sie dobrze, tylko mecza troche mocniejsze napinania. Mam nadziejej ze leki pomoga.
Z lepszych wiadomosci - Mala wazy juz 780 g :)
 
Ania to odpoczywaj :* A ktg ci robili? Sa to skurcze?
Ja tez mam miękka szyjkę a tragedii niby nie ma, jutro sie okaże. Wiec trzymam kciuki zebu u ciebie tez szyjka wytrzymała ;)
 
Super ze wszystko ok po wizytach :-*
Ja byłam dziś na usg 4d i moja córeczka jest cudowna, zdrowa, rozwija się pięknie, pomiary prawidłowe, super lekarz wszystko nam pokazał, opisał, tłumaczył, mała ma już 1195g, uśmiechala się, pokazała nam język ;-), mlaskala, przeżycia cudowne, wyruszyłam się, córcia oglądała z zaciekawieniem co tam jest na ekranie :-)
Wstawiam dwa zdjęcia, jakoś kiepska bo robiłam je z komp ;-) z płyty ;-)
 

Załączniki

  • 1452716710766.jpg
    1452716710766.jpg
    38,7 KB · Wyświetleń: 54
  • 1452716721971.jpg
    1452716721971.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 51
reklama
Super ze wszystko ok po wizytach :-*
Ja byłam dziś na usg 4d i moja córeczka jest cudowna, zdrowa, rozwija się pięknie, pomiary prawidłowe, super lekarz wszystko nam pokazał, opisał, tłumaczył, mała ma już 1195g, uśmiechala się, pokazała nam język ;-), mlaskala, przeżycia cudowne, wyruszyłam się, córcia oglądała z zaciekawieniem co tam jest na ekranie :-)
Wstawiam dwa zdjęcia, jakoś kiepska bo robiłam je z komp ;-) z płyty ;-)
Jakie ma usteczka piękne :-)
 
Do góry