reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Dziewczyny wróciłam z wizyty :-) martwiłam się po tej wizycie tydzień temu gdy mi powiedział, że dzidziuś za malutki a tu dziś ma już 6,5 cm! :-) jestem bardzo szczęśliwa :-) dostałam cały wydruk z masą informacji ale nie znam się na tym. Wiem jednak że maleństwo jest zdrowe i wszystko w porządku :-)
Pisałam Wam, że byłam pewna ze to chłopiec a dzisiaj lekarz powiedział "na 100% pani nie potwierdzę ale według mnie to zdecydowanie DZIEWCZYNKA"! :-D
Zdziwiło mnie to, że dostalam płytę ze zdjęciami i dwa wydrukowane jak 4d a to nie było usg 4d więc nie wiem ale ślicznie wygląda na tym zdjęciu :-)
 
reklama
Lunka29, super ! Ale duże dzidzi :-) No i gratuluję DZIEWCZYNKI !
marzenka dziękuję :-D super że i u Ciebie wszystko z wizytą ok.
 
Lunka, to co :)? Różowe szaleństwo? :D Gratuluję Wam dziewczyny i trzymam kciuki by dalsza ciążowa podróż przebiegła absolutnie bezproblemowo.
Ja jeszcze 3 dni do genetycznego... zwariuję!!
 
Dziś mam już dostęp do komputera więc pochwalę się zdjęciem mojej dziewczynki :-D
 

Załączniki

  • DSC_1614.jpg
    DSC_1614.jpg
    11,3 KB · Wyświetleń: 92
Czy ktoras z Was miala antyHCV dodatnie? Dzisiaj odebralam wyniki I ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze ten antygen mam dodatni :(
 
Ja już wreszcie po wszystkich wizytach. Maluch ma się dobrze, niewielkie ryzyko wad genetycznych więc nie ma wskazań do amniopunkcji ufff... Dziecię ma 7,30 cm co daje 13t3dz termin przesunął się na 27.03. Szyjka macicy długości 4,9cm. Serce bije jak dzwon. Maluszek wiercił się i widziałam jak połyka wody płodowe. Także ja odetchnęłam z ulgą:)
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny :) :happy: długo sie nie odzywalam ale wiernie czytalam wasze wpisy :)
na dzien dzisiejszy u mnie 9 tc i 3 dni. W którym tygodniu ciąży lekarz może określić płeć? no bo nie możemy się doczekać :)
 
Andziorek, niestety nie. Poczytałam tylko teraz, że w ciąży może wyjść fałszywie dodatni. jakieś dodatkowe badania mogą to potwierdzić lub zaprzeczyć.
 
reklama
lunka już płeć? Zawsze tak w 20 tyg mogą stwierdzić ciekawe gdzie on to ujrzal:-D ale fajnie masz, my jeszcze w niewiedzy pewnie przez okolo 10 tyg
 
Do góry