reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Ja po wizycie, wyniki badan ok, na usg żadnych komplikacji, Babel cudowny ruszał się, serduszko biło <3 jest większy wg usg w 11tc ma 4cm:-) ale mam jeszcze brać luteine, na razie plamienia nie ma ale były i nigdy nic nie wiadomo więc dalej dwa razy mam aplikowac, mam kartę ciąży :-D a to mój babelek
 

Załączniki

  • 1442231318484.jpg
    1442231318484.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 98
  • 1442231332241.jpg
    1442231332241.jpg
    22,8 KB · Wyświetleń: 93
No kochane, to ja już po usg genetycznym, wyniki z krwi za tydzień i właśnie 23.09 godz. 11.30 omówienie tych wyników z ginekologiem, który robił mi genetyczne ( zaznaczam, że to nie jest mój stały gin prowadzący ciążę) . Od razu jestem już umówiona na połówkowe na 17.11 na godz. 9.00.

Maluch ma się dobrze, serce czterokomorowe, pępowina trójnaczyniowa, kość nosowa widoczna, nt 1.8 mm, crl 55,2 mm co daje równo 12tc0d. Serducho bije 158u/min. Wszystkie parametry budowy ciała prawidłowe. Termin z usg 29.03.2016r. Ryzyko trsomii 21 1:723, trisomii 18 1: 1648, trisomii 13 1: 20000
 
Annika super ;)
Ja też po wizycie ale nie zrobił mi dokładnego- podejrzeliśmy i za wcześnie, dzisiaj 11tydz 3dz ja tak myślałam od początku ale sam mnie tak umówił no to cóż... Po takim wstępnym tyko przypatrzeniu no to rusza się pięknie wiercipiętek mały :) Po kości nosowej może już wykluczyć w 80% zespół downa, żeberka ładne widać było, po 5paluszków i tyle na dzień dzisiejszy a za 2tyg- 29.09 zrobi mi genetyczne. Tylko że sobie jeżdżę tam i z powrotem ale przynajmniej widzę dzidzię że wszystko ok i że się rusza a to mnie zawsze cieszy :)
DSCN5726.jpg
 

Załączniki

  • DSCN5726.jpg
    DSCN5726.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 133
Ostatnia edycja:
hej, ja miałam usg genetyczne wczoraj,
dzidziuś wiercił się bardzo, ciężko go było zbadać, ale ostatecznie się udało i wygląda na to, że wszystko jest ok.
Mierzy już 6 cm, serduszko bije 158 / min, nt 2.0.
O płeć nie pytałam, a lekarz sam nic nie mówił.
 
reklama
Do góry