reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

dziękuję marzenka, zdjęcia mam, ale strasznie niewyraźne wyszły, na monitorze na żywo znacznie lepiej było widać.
 
reklama
Właśnie wróciłam z wizyty. To nie było jeszcze usg genetyczne (te za 5 dni) ale jednak dzidziol popodglądany.
Ruchliwy maluszek, 5,6cm, wszystko w porządku :) Mam śliczne zdjęcie nóżki ,wstawię jak tylko zeskanuję.
Jestem szczęśliwa,bo mialam różne dziwne myśli, a tu się okazało, że człowieczek ma się dobrze.

Z zalecen lekarza- herbaty z malin nie wolno pić, bo nie wiemy ile w niej suszu z liści, farbować włosy mogę bez amoniaku (wg lekarki przenikanie substancji przez skórę głowy to mit) i mam brać preparaty z żelazem.
Teraz odliczam dni do wizyty genetycznej.
 
Ja dzisiaj jestem po prenatalnych. Z obliczeń nic niepokojącego nie wyszło. Przezierność karkowa itp w normie. Miałam podejrzenie ciąży bliźniaczej ale jednak jest jeden dzidziuś. Drugi pęcherzyk jeszcze widać ale pustawy, zapewne niedługo się wchłonie. Dzidziek ma 6 cm i coś między nóżkami, tak więc wychodzi na to że będzie chłopczyk co mnie bardzo cieszy :-)
W czwartek standardowa wizyta u prowadzącej więc znów sobie popodglądam małego.
 
Dantek, a lekarz tak już próbował określić płeć czy sama wywnioskowalas? Wrzucam foto tyci nóżek. Jedna zgieta, druga wyprostowana :)
 

Załączniki

  • 1442841181074.jpg
    1442841181074.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 107
Dantek ale wam sie udało !:)polianna maleństwo idealna pozę przyjęło ..pewnie chciało mamusi i tatusiowi pokazać kim jest ta dZidzia w brzuszku:)dantek naprawdę wspaniale ...super..naprawdę sie cieszę z wami ze już znacie płeć :)!
 
Ostatnia edycja:
reklama
A wiec tak...dzidziu bardzo aktywny ..jednak to była zwykła wizyta..lekarz wspomniał o amniopunkcji ze względu na moje 36lat ..odmówiłam...jest jakaś nowa metoda o tej samej skuteczności ale testy sa z krwi..wiec w poniedziałek rano usg i badania genetyczne..jej jaka moja dzidzi jest kochana tak fajnie sie ruszała :)dzieci i maż dostali po 2zdjecia :)
 
Do góry