reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie miłe słowa :) jesteście kochane!

Annika79 gratuluje synusia Kacperka :) A co lekarz mówi o takim ułożeniu łożyska? Czy ma szansę jeszcze się unieść? Czy to jest już łożysko przodujące skoro zasłania ujście?
Bluelovi uciekł mi gdzieś post w którym pisałaś, że będzie dziewczynka :( Tak więc trochę spóźnione ale szczere gratulacje :) Moja znajoma miała 3 siostry i suczkę w domu, jej tata zawsze mówił, że lepiej nie mógł trafić :p
Ania50 ciesze się, że już wiadomo na 100% :)
 
reklama
Ja tez po wizycie. Z corcia wszystko okej i dalej pozostaje corcia. Za to ja mam przodujace lozyskobi wizja cc coraz bardziej realna :( stad wtedy to krwawienie po wspolzyciu. Wspolzycie mamy odlozyc totalnie i niestety szyjka z 7 cm spadla na 4 cm. Dostalam luteine dopochwowo 2x dziennie i mam odpoczywac na kanapie chociaz pol dnia. Bo jak sie skroci jeszcze to szpital. A jak Wasze szyjki?

No i mam zapisac sie na prenatalne miedzy 20 a 22 tygodniem czyli w zasadzie juz.
 
U mnie cały czas 3/0/0 to znaczy ze szyjka 3cm?? I wg mojej gin w porządku w pierwszej ciazy tez tak cały czas miałam i było ok.

To wy macie długie te szyjki ;)
 
mi nic na temat szyjki nie mówił... idzie to jakos zobaczyc z parametrów na usg? jesli tak to jaki mają skrót
 
I ja już po :) Ja dziś miałam i cukier i połówkowe także się tam wysiedziałam. Nawet już ktg mi robili i teraz będą robić już na każdej wizycie, ale tylko na razie czy brak skurczy. No i brak :) Moją szyjkę mi zawsze badał tylko ginekologicznie ale dziś jak się poskarżyłam na twardnienia to przez usg dopochwowo sprawdził i mam z zewnątrz 3,24 także mówi że nic nie widzi niepokojącego i zapis z ktg też dobry. Ale jak się skarżę to żebym pamiętała odpoczywać wtedy co twardnieje i magnez brać. Cukier też mi wyszedł "piękny" podobno :)
A co do dzidzi to u nas nic się nie zmieniło jest chłopak tak jak był :)
Wszystko ma na swoim miejscu, wszystkie pomiary prawidłowe także rozwija się super :) Waży 370g a mierzy chyba 21cm- chyba bo już nie wiem czy dobrze zapamiętałam przy tych pomiarach wszystkich :)
DSCN6175.jpgDSCN6174.jpgDSCN6171.jpg
 

Załączniki

  • DSCN6175.jpg
    DSCN6175.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 108
  • DSCN6174.jpg
    DSCN6174.jpg
    15,5 KB · Wyświetleń: 104
  • DSCN6171.jpg
    DSCN6171.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Oglądam zdjęcia z usg i nie widzę u mnie nigdzie żadnego skrótu CX :no: Moja gin nigdy mi nie mówiła ile ma szyjka tylko zawsze, że ok i że miękka więc dobrze.

Gratuluje udanych wizyt :-D
 
Do góry