reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

reklama
Martita - ufam mojemu lekarzowi z wagą bo on się zwyczajnie nie myli, ma już chyba tak wprawną rękę w mierzeniu, że wielkich pomyłek nie ma. Dla przykładu w dniu porodu byłam u niego na usg- podał wagę spodziewaną 3745g ;) młoda urodziła się wieczorem o 5g mniejsza. Podobnie było z Olimpią. Nie nastawiam się na dziecko np.2.5kg ;) Ach, nie mogę się już Kalinki doczekać . Lekarz sprawdził przepływy - są idealne.
Co do kopania w dole brzucha. Sama Wam pisałam,że się tym martwie bo pukała mnie ciagle "na dole". A tu się okazało ,że ona łapkami tak puka. A nogami się odpycha czego aż tak nie czułam.

Cieszę się też,że nie przytyłam. Tzn mam 1.5kg na plusie od ostatniej wizyty 4 tygodnie temu ale w końcu młoda urosła mi prawie o kilogram no i wszystko się powiększa więc nie uznaję tych 1.5kg za moją winę i mojego potwornego obżarstwa :p
 
polianna to fajnie, ze masz takiego lekarza :) ja na usg musze się umawiać oddzielnie i to prawie zawsze trafiam do kogoś innego, zależnie od terminów dlatego tak wyszlo z ta waga.
A Twój córki tez rodziny sie z czuprynkami? Moja Julia z piekna fryzurka sie urodziła :)
 
Bylam dzisiaj u lekarza.szyjka ok,tętno młodej tez dobrze,chociaz tak wariowala na poczatku ze slychac bylo tylko trzaski ;-) tancereczka mała :-) dostalam lek na anemie a na moje bakterie nic.lekarz stwierdził,ze wyniki sa ok jak na ciążę i nie bedzie mnie faszerowal.w poniedzialek mamy usg.juz nie mogę się doczekać :-) ciekawe ile waży mala księżniczka :-)
 
reklama
Majka gratuluje wizyty ;) ja tez mam w przyszlym tygodniu usg ale dopiero w piatek i to bedzie moje ostatnie nie liczac tego w szpitalu przed porodem :oo:eh ten nfz
 
Do góry