reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze wizyty,badania i USG :)

Kalinka z dziś. 1344g (28t5dni). No i podobno włoski juz rosną na głowie ;)
 

Załączniki

  • 1452854214458.jpg
    1452854214458.jpg
    44,2 KB · Wyświetleń: 54
reklama
Dzisiaj kochane byłam u lekarza,,,, powiedział ze wszystko ok.... ale mam uważać na siebie.... położna może dlatego nie uchwyciła tętna bo dziecko jest jeszcze małe.... i mowił, że wszystko dobrze i mam się nie denerwować...kamień z serca.... Wieczorem nadrobie zaległości w czytaniu was to sie odezwe jeszcze
 
rsz91 - spokojnie... tak naprawdę wystarczy, że się obróci inaczej. Dzisiaj położna tez długo szukała u mnie tętna i znalazła gdzieś tam zupełnie z boku bo mała się schowała.

Aaaa...lekarz mówił też,że mała jest już główką w dół i przy tej wadze się nie wysmyknie .
Lilka w 30tc miała ponad 1600g- urodziła się z wagą 3740g. Olimpia miała 3915 g (obie urodzone w 39tc) więc obstawiam,że wagowo będzie znów podobnie.
 
Rsz super wieści. Dobrze że poszłaś do lekarza, przynajmniej uspokoił Cię. Nie zmienia to jednak faktu że musisz uważać i oszczędzać się.
 
Rsz to dobrze że to fałszywy alarm był tylko, tylko szkoda Twoich nerwów.
Poliana to już masz co nosić :D śliczna pamiątka no i śliczna dziewczynka
 
reklama
Ja sprawdziłam przed chwila i na usg w 31 tyg moja pierwsza córka wazyla 1891 gram, lekarka musiała pomierzyc na odwal. Na usg w 34 tygodniu corka miał u innego lekarza ledwo ponad 1900, wyobraźcie sobie mój stres, ze dziecko nic nie przybralo przez ponad trzy tygodnie. W panice poszlam następnego dnia na kolejne usg i okazalo się ze wazy 2500 czy jakos tak :D a urodziła sie 3040 wiec po prostu ta pierwsza i trzeci lekarz musieli dodac jej wymiarów ;) dlatego tak bardzo nie ufam usg, chociaż na pewno jak lekarz się przylozy to waga moze wyjść mniej więcej taka jak jest w rzeczywistości :)
 
Do góry