reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze urodziny :)

Wow! Piekne zyczenia, przeslicznie dziekuje!!! I baw sie dobrze u kolezanki, jedz sie odstresowac!!!
 
reklama
Ja mam urodziny 27 kwietnia :)

Kreciku wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, teraz to przede wszystkim zdrowia i samych pogodnych dni :)
 
Koleżanki ja jestem zimowa i zawsze chciałam mieć letniego maluszka.
Oficjalnie ogłaszam, że 02.12 skończe 26 lat, choć może lepiej byłoby napisać, że 02.12. skończyłam 25 lat ;D
Istnieje natomiast prawdopobieństwo, że nasze dzieciątko zostało stworzone w dniu urodzin mojego męża 09.10 :) On od zawsze marzył o bobasku i taki dostał prezent od losu...ale planowany:)
Kreciuku Drogi :-* :-* :-* :-* niech każdy dzień przynosi nowe powody do radości i uśmiechu na Twojej buziuchnie :-*
 
Krecik ja z sierpniowek dzis mam urodzinki 26 a Ty jutro wszystkiego naj..... :laugh:
 
pati wszystkigo najlepszego w dnoi urodzin, duzo zdrowka, szczescia, milosci, spelnienia marzen, szczesliwego rozwiazania i zdrowego maluszka:)
STO LAT!!STO LAT!!
 
Dziekuje sloneczko wszyscy dzis mi zycza tego samego mam nadzieje ze sie sprawdzi oby dzidzia byla zdrowa i poszlo gladko z porodem jak tam u was jak Oliwia?
 
reklama
Pati (rówieśniczko :)) i ja dołączam się do życzeń Marthusi, no cóż nie będę oryginalna ;D A swoją drogą to widzę, że rocznik 1980 wreszcie wziął się do roboty ;D
 
Do góry