reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze testy, brzuszki, usg, wyniki :)

Jestem po wizycie mój maly dzidziuś ma 6mm i bije mu serduszko WP_20160709_09_14_43_Pro.jpg
 

Załączniki

  • WP_20160709_09_14_43_Pro.jpg
    WP_20160709_09_14_43_Pro.jpg
    260,4 KB · Wyświetleń: 262
reklama
jestem juz po wizycie i mam mieszane uczucia :( Lekarz potwierdził ciążę, z usg wychodzi 5 tydzień pęcherzyk piękny ale zarodka jeszcze nie widać, powiedział że mam przyjść za 2 tygodnie to powinno już wszystko być i założy mi kartę ciąży ... ale może też się okazać że to puste jajo ale mam być dobrej myśli bo niby ma prawo jeszcze nie być widać zarodka. :( także w nerwach czekam do 21 lipca.
U mnie w poprzedniej ciąży zarodek z serduszkiem pojawił się w 5t6d a 13h wcześniej nie było NIC na usg widać. Spokojnie.

hej . Podczytalam Wasz watek przy Kawce i może troche podniosę na duchu.
ja tez mialam taka sytuacje jak pisze Dzoł. Musialam przyjść po tyg od wizyty niestety serduszka nie bylo ..kazal mi znow przyjść po tyg i okazali sie ze wszytsko jest ok !serduszko jest i pięknie bije.wiec spokojnie uzbrój sie w cierpliwość napewno pojawi sie serduszko ,kartę ciąży zalozono mi dopiero 6tygi5d . Dziś jestem mama 5mc chlopca:)
wiec trzymam kciuki i powodzenia wszystkim Mamusia życzę!:)
Potwierdzam, mamy 5cio miesięczne chłopaki a też różnie bywało na początku ;)
 
Byłam dziś u gina,tydzień temu był 3-4tydz i sam pecherzyk,a dziś.już nagle 6 tydz i echo serduszka[emoji7]dostałam badania (chodzę na NFZ),ale bezpłatne tylko morfologię,ob i mocz reszta hcv hiv itd płatne co mnie zdziwiło kolejne usg za miesiąc ,pani doktor nie dała posłuchać mi bicia serduszka [emoji35]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u gina,tydzień temu był 3-4tydz i sam pecherzyk,a dziś.już nagle 6 tydz i echo serduszka[emoji7]dostałam badania (chodzę na NFZ),ale bezpłatne tylko morfologię,ob i mocz reszta hcv hiv itd płatne co mnie zdziwiło kolejne usg za miesiąc ,pani doktor nie dała posłuchać mi bicia serduszka [emoji35]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
Nela gratuluję![emoji4]

Napisane na HUAWEI P7-L10 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u gina,tydzień temu był 3-4tydz i sam pecherzyk,a dziś.już nagle 6 tydz i echo serduszka[emoji7]dostałam badania (chodzę na NFZ),ale bezpłatne tylko morfologię,ob i mocz reszta hcv hiv itd płatne co mnie zdziwiło kolejne usg za miesiąc ,pani doktor nie dała posłuchać mi bicia serduszka [emoji35]

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
A czemu płatne. Ja mam 12 badań wypisanych w tym hiv hcv kiła toksoplazmoza glukoza jakaś rubella itd. wszystko na nzf.
 
reklama
No właśnie nie wiem czemu..nie podoba mi się to,chodzi o sam fakt,za co my płacimy te składki /chyba dziś przedzwonie do NFZ podpytać co i jak bo może zwyczajnie naciagaja i nie chcą dawać wszystkich za darmo .a glukozy jeszcze nie dostałam pytała mnie tylko czy w 1 ciąży była cukrzyca

Napisane na HTC Desire 626 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry