reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

My tez zaliczylismy kapiel w wannie, fajna zabawa byla, trzeba to powtorzyc

Olusiowi tez sie podobaja listki ostatnio nawet sam sobie kilka razy zerwal ale musze mu je odbierac bo odrazu probuje wsadzic je do buzki
 
reklama
dajcie maluchom zwykła kartkę :) tez bedzie super zabawa :)
i nie martwcie sie nawet jesli maluchy troszke jej nadjedza.
To tylko celuloza.
Jak wejdzie to i wyjdzie... ;-) Jak bylam dzieckiem to lubilam sobie troche papieru podjesc :-D I gryzlam gumki do gumowania z wielkim zapalem :-D Potem sie przerzucilam na paznokcie :-(

A co do kapieli to ja jakos bym sie bala ze mi sie Jasio wymsknie z rąk i sie zachlystnie :eek:
 
my też się pierwszy raz kąpaliśmy dzisiaj razem w wannie i było super :-D Piotruś był strasznie zadowolony a co najśmieszniejsze jak go na brzuszku po wodzie unosiłam to się troszkę wody opił ale jak !!! dotykał usteczkami wody i jak piesek języczkiem zlizywał :-D:-D:-D:-D uśmiałam się ale zaraz się zachłysnął i musiałam go ratować ;-)oczywiście taka woda jest niezdrowa itp. itd. ale na moją obronę powiem że jak ja to zauważyłam to go od razu zabrałam :zawstydzona/y:
 
Maja leniuszek żadko obraca się z brzuszka na plecki, ładnie składa rączki chwyta się za stópki, od pewnego czasu robi bańki a jak się nudi lub jest zła to strasznie krzyczy
 
Mój też jeszcze sie nie przewraca z pleców na brzuszek, odwrotnie jakis czas temu praktykował ale chyba mu sie znudziło bo od jakiegos czasu juz tego nie robi. Na boki owszem, byleby wiecej widziec no i siadanie nadal na maxa :tak:
 
reklama
Rafał próbuje się przewracać z plecków na boki, tylko czasami mu tyłek nie chce się przekręcić. Sprawnie mu to idzie tylko na macie jak się złapie za zabawkę to wtedy się przekręca. A z brzucha na plecy udało mu sie tylko raz (miesiąc temu) i na tym koniec.

I jak jest w pozycji półleżącej to ładnie podnosi główkę ale z leżacej jeszcze nie.​
 
Do góry