reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

my używamy 3 huggies i jestem super zadowolona - pampersy 3 były już za małe a Piotrusiowi kupa zawsze w nich tyłem wychodziła :szok: poza tym w makro huggies są tańsze od pampersów :tak:dostałam próbki 4 ale są jeszcze za duże ;-)
 
reklama
Od tematu spedzania czasu z dziecmi, do pieluch... Jakie to typowe dla nas :-D:-D:-D

A zeby jednak wrocic na tor zabaw z dzieckiem to pochwale sie ze bylismy dzis z Jasie mw lesie - byl oczarowany bo lubi patrzec na drzewa :-) Wracajac kupilismy kurek, bo oczywiscie grzybow zadnych nie znalezlismy zwlaszcza ze ciezko bylo z wozkiem wszedzie wejsc, a noszenie Jasia w nosidelku (tym na brzuchu) jest dobre na krotka mete.

Aha - ostatnio Jasio uwielbia podnoszenie do gory (samolocik) i poniewaz glosno sie smieje to wtedy slina mu leci na trzymajcego go (zwykle jest to tata jako ze ma wiecej sily :-D)
 
My dzisiaj byliśmy prawie 3 godziny na spacerze, bo Maksiu spał jak zabity. Ja pod koniec byłam gołdna, zmęczona i chciało mi sie siku:wściekła/y:. Siedzialam na ławce pod blokiem i czekałam aż się obudzi.
 
Kubus juz od jakiegos czasu jak sie budzi to woła;-) ma ma ma albo ala ala mamaa :-D i mąz wtedy do niego mówi ty lizusie mały tylko do mamy:-D
 
Moj Quinten nie wydaje jeszcze z siebie takich dżwięków, ani nie piszczy, rzadko tez się smieje na głos, po tym co tu piszecie zaczynam się martwić, jedynie jak płacze to tak że wszyscy sąsiedzi słyszą;-)
 
Wiesz Ania, rodzice czasem słyszą to co chcą usłyszeć ;-) Nie martw się na zapas. Mój synek ma prawie 5 m-cy, ale do mówienia mama to mu jeszcze daleko. Zreszta znam dzieci, które mają rok i nie używają takich słów.

Tak w ogóle, to młody się uwstecznił w zasadzie - mówił już "gu-gu" na przykład, a teraz używa tylko i wyłacznie samogłosek:eek:, no i krzyczy okropnie - zacżęliśmy mówić na niego ADHD :-p

No chyba, że odpowiesz "nie" na pytania zadane przez Aletkę, to można faktycznie zacząć się martwić :/
 
Dzięki za pocieszenie, Aletka :happy:

A wracając do sprawdzania słuchu, to w sumie niemowlęta niesłyszące też gaworzą...
 
reklama
Jakby Jasio tak spal podczas mojego siedzenia na lawce to byloby fajnie :-D Ale on sie po chwili budzi bo wyczuwa ze wozek nie jedzie... :eek:
Zdarzylo sie ze spal jak wchodzilam do bloku, ale zwykle juz w windzie sie budzil...
 
Do góry