reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze super mądre dzieci - chwalimy się osiągnięciami!

Brawa dla Quintusia!!!
U nas gimnastyka we wszystkie strony, siadanie, klękanie, stanie, chodzenie i tak cały czas, a ostatnim osiągnięciem jest ostrożność i asekuracja. Wcześniej jak siadał ze stania, to robił dup na pupę, a ja tylko patrzyłam czy się nie przewrócił. Potem skupial się zanim sobie usiadł, poogladał teren lądowania czy czysty i pięknie utrzymywał równowagę. Teraz jakie operacje wyczynia zanim sobie usiądzie, o matko! Jedna rączka na podłogę albo łapanie się czegoś stabilnego, gdzie się podział ten samobójca-zabijaka?
Na szczęście za nim nie tesknię
 
reklama
gratuluje wszystkich osiągnięć,
brawa dla Quintusia:tak:
Kamilka podobnie jak Oliwka tez czasem pochodzi trzymana za jedną erączke no ale za słaba jeszcze na to, jak słyszy telefon to przykłada rączke do ucha no i coraz częściej chce dyskutować, no i potrafi ręke na brata podniesc;-)
 
ale nam rosną zdolne dzieciaczki :-);-). Gratki dla wszystkich :tak:

MamoQ - bardzo się cieszę, że Quintuś pełza do przodu :-D
 
troche się jeszcze chwieje na boki;-)
samodzielne kroczki robi:tak:najczęściej miedzy łóżkiem a stolikiem jak ma odpowiednią odległość, no i od mamy do taty np. robi krok do przodu a później się śmieje i rzuca w ramiona żeby ją łapać:-)
 
Gratulujemy Wszystkim no i Pawełkowi tej ostrożności napewno super to wygląda:-D u nas o chodzeniu nie ma mowy narazie choć Quintuś już dwa razy stał przy boksie podtrzymywany przez rehabilitantkę ja Go przytrzymać jeszcze tak nie umiem ale ona już dwa razy spróbowała i wyszło choć Quinten się buntował i krzyczał bardzo:sorry2:nastepnym razem pstryknę fotkę. Pewnie nie długo będziemy musieli zakupić pionizator bo bez tego raczej się nie obędzie.
 
Gratulacje dla NOWYCH OSIAGNIEC MALUSZKÓW :rofl2:

Quintusiu - fantastyczne osiagniecie a teraz uciekaj mamie niech zamiast biegania na dworze ma maraton po domu (moze kolana przestana bolec;-))

A Wojtaszek raczkuje jak mała torpeda.
Tata nauczył go udawac Kubice i nasladuje odgłos bolidu.
Daje buziaki takie straszne obsliniajace ale urocze,
raczkuje z laska brababci po całym domu i uzywa jej do przygarniania zabawek i ich transporcie ( to zaobserwował u prababci - jak sie bawia i jakas zabawka ucieknie za daleko to przyciaga ja laska no i mały robi to samo)
 
reklama
Pyzuncia ja też zupełnie nie wiem jak wstawiać filmiki :-(
Poczekajmy może któraś z naszych kobitek nam pomoże przez to przebrnąć krok po kroku :-):-D:-)
 
Do góry