reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
No a ja pędzę pochwalić się swoim brzusiem ;D

Oto Nasza Kruszynka schowana jeszcze w mamusi :-* Jest to nasz 35 tc i 5 dzień ;D

355tc6hp.jpg


a tak z przodu... żeby pokazać pępuszek ;) hihihi ;D

355tcc5mb.jpg


Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie mamusie i ich brzusie ;D
 
Aga, Anusia, Mija , Dodeczka prześliczne macie brzucholki. :laugh: Wszystkim mamusiom ciąża bardzo służy.

Ja też swoją baryłkę zaprezentuję jak tylko mój mąż skończy porządki w naszym komputerze. Ostatnio oglądałam moje stare zdjęcia z dwudziestego któregoś tygodnia. Pomysleć ,że wtedy wydawało mi się że mam sporawy brzuszek , a teraz to jest prawdziwy gigancik. ;D
 
Kacha nie nie obniżył się, taki cały czas miałam ;D Dzidziuś mi obiecał ;) że do 15 stycznia wytrzyma w brzuszku ;) hihi :) Zresztą ja jakoś czuję na dzień obecny że dopiero w lutym ujrzymy dzidzię na świecie :) No w każdym bądź razie napewno się nie obniżył, bo podejrzewam że jakby tak było to lżej by mi się oddychało chociażby :) Nasze maleństwo już od 7 miesiąca jest ułożone główką w dół i dość nisko, więc może temu takie wrażenie sprawia, no nie wiem ;D

Kasiu dziękuję za komplementy, ja zwykle kochana jesteś :-* Hihihi :) A Ty jak się czujesz ??? Jak maleństwo ??? Bardzo broi ??? ;D

Padiqq dziękuję bardzo Tobie również :) No ja właśnie wczoraj jak wgrałam te nowe fotki to sobie oglądałam i porównywałam ze starymi, i też pamiętam jak mi się wydawało np. w 13 tygodniu jaki ja mam brzuuuuuszek duży :) A teraz... a gdzie tam jeszcze do końca ;)
Dobrze że rośniemy bo dzidziusie się mniej gniotą ;)

Pozdrawiam serdecznie i życze zdróweczka :)
 
Naprawde wszystkie pieknie wygladacie. :laugh:
Musze przyznac ze wszyscy mi mowia ze mam duzy brzusio a mi i mezowi wcale taki wielki sie nie wydaje,chyba dlatego ze juz sie przyzwyczailismy. ;D
 
;D Lwica ważne że Ci nie przeszkadza :) A inni niech sobie mówią co chcą :)

Kacha 107 wypaplałaś ;) Brzuszek mi się wczoraj obniżył, dzidzia mi mega naciska na dół brzuszka... rany co to znaczy ??? Ja nie chcę jeszcze rodzić, nasza kruszynka waży ok. 2200 !!! A w nocy dostałam takich mega skurczy że myślałam że oszaleję. Poza tym maleństwo bardzo mało się rusza :( Jak już to się bardzo wypina do przodu wydaje mi się wtedy że mi brzuszek rozerwie... Martwię się troszkę. Mężuś kazał mi leżeć żeby jak najdłużej dzidzia była w brzuszku...

Pozdrawiam bardzo serdecznie :-*

Drogie Stycznióweczki życzę Wam szampańskiej zabawy w dzisiejszą noc oraz aby od jutra w tym nowym 2006 roczku spełniały Wam się marzenia od ręki :) Życzę pogody ducha, zdróweczka, zdróweczka i jeszcze raz zdróweczka i pięknych wspaniałych, zdrowych dzidziusiów i aby każda z nas miała lekki i szybki poród ;D Buziaki :)
 
reklama
Dodeczka zycze Ci zeby dzidzia wytrzymala.
Ja od paru dni tez sie czuje nie najlepiej zobaczymy co to bedzie mam nadzieje ze jeszcze posiedzi w brzuszku
 
Do góry