reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
pc2400448ci.jpg

Prezent od tatusia dla Dzidzi, w brzuszku prezent dla tatusia. Za 2 tyg termin!!!
pc2400409hu.jpg
 
dzieki za komplementy! minelo zaledwie kilka dni od zdjecia, a brzuszek jeszcze nizej.

anusiakanusia, wygladasz rewelacyjnie. dzielna z ciebie mamuska i wszystko bedzie super. a tatus po wojsku bedzie mial na pewno jeszcze seksowniejsze bicepsy ;)

ja juz prawde mowiac robie sie z dnia na dzien coraz bardziej niecierpliwa. podobno to normalne. co opinia to nowa teoria;)
 
Witam po świętach :-*
Ojej przepraszam że nie złożyłam Wam życzonek świątecznych ale nie dałam rady wybaczcie, ale na Nowy Roczek napewno mi się uda ;D

Oj my po świętach objedzeni niesamowicie :) Wkońcu byliśmy na dwóch wigiliach więc nie ma się co dziwić :)

Dziewczyny przepiękne brzuszki macie ;D Nooo gratulacje ;D Oj do przybycia naszych maleństw już tak nie wiele :) Jak patrzę na suwaczek Nausey to aż mi się tak miło na serduszku robi :) Kochana trzymam za Ciebie strasznie mocno kciuki :-* Wszystko napewno będzie super ! Wracaj zdrowa z maleństwem do nas niebawem :) Czekamy...

Ja Wam się jutro na 100% pochwalę m1 maleństwa :)
Przesyłam buziaczki i jeszcze raz gratuluję prześlicznych brzuszków ;D
 
reklama
Do góry