reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
19tydzien9yv.jpg
 
Hura! ;D W koncu sie udalo po wielu probach,ale ze mni ciolek.Pszepraszam za zmarnowane miejsca.
U nas rowniez duszno i goraco,ale na szczescie juz popadalo wiec od razu lepiej.
 
Lwica brzusio fajniusi :) :) :) dzidzia w srodku napewno tez :) :) :)
U mnie 30 stopni nie padalo juz chyba z miesiac wszedzie tylko kurz, ale na szczescie w domu chlodniutko
 
Dzieki mamuski za mile slowka.
orginalnie Bochnia,ale od kilku lat Londyn,tak wiec kawalek od slaska,chociaz jakby popatrzec droga lotnicza to nie tak daleko.
Ciekawe jak dlugo taka pogoda sie utrzyma?
 
Witam Dziewczyny drogie po tygodniu nieobecności :) tak jak pislaam nie mam teraz dostępu do netu i stąd te rzadkie wizyty, ale niedłgo się tro zmieni mam nadzieję :)
aha i podobno będę miała SYNKA :) :) :) choć lekarz kazal sie nie nastawiać bo to może być zawinięta pępowina, a mnie i tak ganz egal oby zdtrowe było no nie?
POZDRAWIAM was gorąco i wasze kruszynki też :)
buziaki:)
 
Martusia GRATULUJE SYNKA!!!

Dziewczyny jak ja marze chociaz o kropelce deszczu u nas jest straszna susza a mi od wczoraj starasznie duszno i goraca nie moge w nocy spac buuu i przez to sie zloszcze.Pozdrawiam
 
reklama
U nas tez duchota moze dzisaj troszke deszczu spadnie ,mam nadzieje lwica brzusio superancki no i wlascicielka rowniez:)
Martusia witaj w gronie :0 oczywiscie chodzi o synusia:) ciekawe jak tam nasza statystyka czy chlopcy juz perzescigneli dziewczynki:)
 
Do góry