reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Dziewczyny a moze pamietacie czy ta odzywka jest droga?
Co do farbowania to ja rowniez z niego zrezygnowalam, ostatnio bardzo m wlosy wypadaja a co bedzie po porodzie potem to podobno leca jak szalone.Pozdrawim mamusioe i ich slicznosci brzusie
 
reklama
ja tez ostatnio bylam u fryzjera lekko podcielam wloski zafarbowalam i bunia ja tez mam krecone :)
uzywam wax polecam jest super ,a jak chce miec proste to prostownica i jade z tym koksem mam dlugie wlosy wiec troche to trwa ale nie narzekam .
Mam juz problem z malowaniem paznokci u nog i nie moge sie schylic :) ostatnio poprosilam meza zeby mi pomalowal paluszki to pozal sie Boze szkoda gadac .
Dziesiaj umowilam sie z psiapsiolka ze przyjdzie i mi zrobi manicure i pedicure :0 jest kosmetyczka :)
ja sie nie moge nawet ruszyc z tego domu .
 
kacha ja mam wizytę dopiero 21 września i wtedy mam się umówić dopiero na USG bo pojadę do jej drugiego gabinetu tam ma super sprzęt, więc wolę jeszcze poczekać ;D To będzie nasz 22 tydzień :) I mam nadzieję że USG też w tym samym tygodniu...
Badania jeszcze przed tą wizytą muszę zrobić, ale prawdopodobnie na przyszły tydzień pójdę, wolę mieć troszkę wcześniej, bo różnie bywa z wynikami czasem mogą nie wyjść czy coś :)
Mnie również puchną stopy :( dziś się zastanawiałam nad jakimś preparatem na te moje nóżki i może jutro się przejdę do apteki, to coś mi polecą żeby nie było czasem szkodliwe w ciąży, bo różnie bywa !!!

A do fryzjera też się wybieram ale tylko końcóweczki podciąć, a odrosty zawsze mamuśka mi farbuje więc z tym nie mam problemów, słyszałam że są też farby specjalne dla ciężaróweczek, jakieś takie "zdrowsze" ale nic więce nie wiem na ten temat, no i ja mam już "swoją" farbę :)

Eh wy sobie weźmiecie wolne a ja mam zajęcia na uczelni, dzień w dzień, dziekanki napewno nie wezmę bo nie chcę i znajome też mi odrazają, bo do dziś tego żałują. Zresztą ja już zdecydowałam że nie wezmę i kropka :) tyle że martwi mnie czasem jak sobie dam radę na uczelni... ale ile będę w stanie to tyle będę chodzić na zajęcia ... Trzymajcie kciuki za moją wytrwałość ;)

Pozdrawiam serdecznie, buziaczki :-*
 
Dzioobek dzieki za cene napewno ta odzywke wyprobuje tylko jeszcze stara zuzyje.

Dodeczka trzymam kciuki za Twoja wytrwalosc napewno sobie poradzisz.Pozdrwiam
 
Hej!!!

Izabelka, widzę, że mamy podobne problemy, mi też kręgosłup siada po lekcjach, i też ciągle chodzę w czasie lekcji, sprawdzam, opowiadam itd. ja mam 1,5 etatu bo niestety oprócz dyr jestem jedyną polonistką i już przyjmując mnie w zeszłym roku do pracy powiedziała, że tylko 1,5 etatu wchodzi w grę bo szkole nie opłaca się zatrudniać2 polonistow a dla dwóch pełnych etatów nie ma i tak. W tym roku, mimo, że mogłam się nie zgodzić teoretycznie, to praktycznie nie miałam wyjścia i ciągnę te 27 godzin, niby nie jest źle, w sumie po 5,6 lekcji dziennie ale i tak wysiadam :( AAle jest fajnie, no i kontakt z ludźmi, a uczniowie są super- chyba zawsze powinno się być w ciąży pracując w tej szkole ;D ;) (uczę w zawodówce)

Co do włosów to mi rosną w zastraszającym tempie, wystarczy porównać zdjęcia np z 17 tygodnia, które wklejałam i z teraz, poproszę męża, żeby mi brzuszek sfotografował wkrótce to przy okazji porównacie, mam już zupełnie inną fryzurkę niż jeszcze 2 tyg temu- uczennice z zawodowki fryzjerskiej się mną zajęły ::) ;D
Dodeczka, wytrzymasz, kobiety cięzarne są wyjątkowo mocne, jak muszą ;)
W przyszłym tygodniu idę na USG 3D, nie mogę się już doczekać :)

Pozdrawiam serdecznie!!!
 
reklama
a to moj brzucholek w 20 tygodniu ciazy ;D ;D ;D i nie wiem kto tam siedzi sobie?? :laugh: ;) ;) ;) jakosc slabiutka,bo zdjecie zrobione aparatem z telefonu, tak sie przygladam i widze,ze cycki rowno z brzuszkiem rosna,co to bedzie w 9 miesiacu ;D ;D ;D
 
Do góry