reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
E tam Kacha. Jeszcze troszkę i proporcje się wyrównają, a brzuszek śliczny.
Poza tym, nie ma to ak porządna mleczarenka. Buziaki
 
reklama
Kacha! Uroczy brzuszek, a ta kruszynka która się kryje w jego wnętrzu napewno też jest śliczna.

Ja obiecuję że też wkrótce się moim brzuszkiem pochwalę.

Pozdrowienia!

Padiqq
 
Kacha - sliczny brzuszek!A biustu ładnego tylko pozazdrocic :) ja do tej pory mimo swych gabarytów miałam ..."cytrynki" :p a teraz juz zaczynaja byc takie ładniutkie z "rowkiem", o jakim mogłam pomazyc tylko :)
 
Karola myślę żeby do świąt wytrzymać, ale co z tego wyjdzie...cieżko jest nie ma co ukrywać...zobaczymy!
Kacha brzunio pierwszorzędny!!!
Co do biustu, to nie mam ogromnego, ale jest większy ;) ciekawe czy rośnie cały czas, bo bolą bezustanku ;D
 
Kacha jak wszystko rosnie to przeciez dobrze,glowa do gory.
Ja zawsze mialam spory biust bo 75C i spodziewalam sie ze w czasie ciazy to beda olbrzymie,ale jak narazie to tylko jeden rozmiar,za to moja bratowa zawsze marzyla o wiekszym biuscie,wiec jak jej urosl w ciazy to byla zachwycona,mimo ze ciaze kiepsko znosila.
 
dzieki dziewczyny,jak mi sie milutko zrobilo i bobikowi tez ;D ;D ;D ;D
a cycki trzeba miec,w koncu dzidzia nie moze glodna byc,no nie:))
TEZ JEST WAM TAK GORACO DZISIAJ???
 
reklama
Do góry