reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
Ja narazie nie mam z tym problemów-NARAZIE-przeważnie pomaga mi kawa-piję małą filiżankę rozpuszczalnej. Zobaczymy co będzie potem:)
 
reklama
ja tez rano kawka rozpuszczalna z duza iloscia mleka pomaga ale juz zaczynaja sie powoli bo nie idzie mi to tak szybko jak zawsze:)
ale nie ma zle
 
Bunia śliczne dzięki za radę bo już straciłam nadzieję, że kiedykolwiek uda mi się wkleić to zdjęcie :)
jesteś kochana :0 buziaki
dzięki śliczne i ukłony również w stronę Dzioobka :)
a więc wklejam zdjęcie mojego brzuszka w 21 tygodniu :)

 
tak jak wszystkie Nasze Brzuszki:) dziękuję Wam :)
a co do kawy to faktycznie działa niezawodnie na ten problem na mnie również :)
pozdrowionka dla Was i Waszych ślicznych lokatorów :)
 
reklama
Bunia może masz rację, trzeba wierzyć że nie szkodzi dzidziusiowi skoro gin tak mówi i Tobie i mi... :) A ja przestałam pić herbatkę i chyba coś w tym jest :) Piję soczki owocowe i też dziś rano piłam kafusiem rozpuszczalną z mleczkiem i żyję nadzieją że dzidzia też ją lubi ;) Moja mamuśka mówi że mam jeść na co mam ochotę i pić to co pragnę (no wiadomo prócz alkoholu ;) ) w niewielkich ilościach, bo skoro czegoś pragnę tzn. że organizm tego potrzebuje... tyle że z umiarem :)

Martusia brzusio cacaniusi :) Gratuluję kształtów ;D

Mija świetna fotka !!!!!! Suuuper kochana suuuuper :) :) :)
Ja też chcę taką mieć ::) ;D :)

Pozdrawiam serdecznie :) Buziaczki :-*
 
Do góry