reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
witam Mamusie :) ja znów po dłuższej nieobecności, bo dostępu do netu nie mam ostatnimi czasy  ( nowe mieszkanko  ) i piszę od braciszka :)
tak jak obiecałam załączam zdjęcie mojego brzuszka w 21 tygodniu :)
pozdrawaim Wasze śliczne brzusie
:)
 
reklama
kurcze nie chce mi się załąćzyć :( a ja już zmniejszma i zmniejszam, nawet kolor zmieniłam na czarno bialy, żeby mniejszy rozmiar pliku był :(
jeszcze próbuję, może mi się  uda...
 
Dobrze uslyszec,ze wieksza ilosc wloskow to normalka,a jak Wam idzie golenie intymnych okolic,
bo mnie jest coraz ciezej,chyba za niedlugo to bedzie moj maz mial dodatkowe zajecie.
 
mnie też coraz trudniej ale  jeszcze jakoś daję sobie radę :)
uprzedziłam już męża że będzie miał dodatkowe zajęcia w stylu golenia miejsc intymnych i pedikiur moich stopek :)
cieszy się nawet :)
a ja dalej kombinuję ze zdjęciem...
 
Martusia mam nadzieje ze Dzioobek sie nie obrazi i cytuje jak sie wkleja zdjecia Dzioobek mi pomagla i sie udalo
" najlepiej wejsc na strone http://imageshack.us/
przegladaj
wybrac zdjecie i host it
potem tylko skopiowac link do forum i wkleic go w poscie :-)"

Pozdrawiam mamusie i ich brzusie
 
bunia czemu mam sie obrazic ja ta forme wklejania tez od kogos dostalam i to na tym forum :) tylko w dziale dzieciaczki :)
 
Martusia witaj :) Co u Ciebie ??? Jak samopoczucie :)

Co do włosków to się ucieszyłam że nie tylko ja zarosłam, że to norma ;D ;D ;D Ale mimo wszystko śmiesznie tak :) I też do męża się śmiałam że my styczniówki musimy mieć włoski na brzusiach żeby w zimie maleństwa nie pomarzły :laugh: :laugh: :laugh:

A ja znów postanowiłam wkleić swoją foteczkę ::) :laugh: A co mi tam :) brzuszek urósł to wklejam (a raczej zaokrąglił się, albo mi się zdaje :p :D) :laugh: Tyle że jest to też zdjątko wieczorne więc także troszke pojedzony brzusio ;D
To nasz 18 tydzień 3 dzień (bo z wczoraj :) )

1835xc.jpg


Pozdrawiam serdecznie :-*
 
reklama
Witam Brzuszki Dodeczkaśliczny :) mój też ostatnio wystrzelił , chętnie bym się pochwaliła ale narazie nie mam jak :(.
Szczegulnie że nosze go z wielką przyjemnością i wiem jak mam się już do niego zwracać.
Więc chwale się .... ;D będe miała synka
 
Do góry