reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
Dziękuję za miłe słowa :-*

Kacha oczywiście że fajnie jak już widać :) ja jestem nawet troszeczkę dumna że już widać brzuszek :) Czekam na Twoją foteczkę :)

Pozdrawiam serdecznie :) całuski :-*
 
Dodeczko, brzuszek śliczności.
Ja ze swoim to mogę się do kąta schować.
Poproszę męża, żeby mi zrobił zdjątko to porównamy
 
Sylwia, Bunia ślicznie dziękuję :) jesteście Kochane :-* Tak miło otrzymać tyle ciepłych słów :)
Sylwia czekam z niecierpliwością na "porównanie" :)
Bunia pomęcz się troszkę i daj nam się pozachwycać domkiem twojej kruszynki :)
Martusia to czekamy z wielką niecierpliwością :) mam nadzieję że już nie długo sobie pooglądamy twój brzuszek :)

Pozdrawiam Was bardzo serdecznie :-*
 
Dodeczko marzę o cyfrówce bo chciałabym pokazać mojemu maleństwu potem jak wyglądała jego mamusia jak jeszcze b ył w brzuszku, nie mogę się już doczekać aż kupimy alke zawsze są jakieś ważniejsze wydatki. ostatecznie zrobię zdjęcie komórką męża i wkleję choć jakość będzie do kitu zapewne :)
ale Ty Dodeczka to ładnie opalona jesteś, ja blednę i blednę rtatuję się samoopalaczem ale nie mam cierpliwości do niego już ;)
pozdrawiam buziaki :)
 
hej dziewczynki!!

brzuszki macie śliczne.
Brak mi słów do tej osoby, która wykorzystuje zdjęcia cudzych dzieci, powinna się leczyć. Po co jej to? Co za pomysł!! Co za człowiek!!
Martusia, ja też jestem bledziutka :-[ Za rok sobie to odbijemy ;) ;D
Pozdrawiam!!!
 
reklama
Kasia na pewno, za rok będziemy ślicznie opalonymi, szczupłymi mamusiami(co wcale nie jest najważniejsze, ale jak n ajbardziej pożądane :) ) a co naj najważniejsze ze zdrowymi, ślicznymi maleństwami przy boku ;)
pozdrawiam ;)
 
Do góry