reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
czesc dziewczyny, ja po sasiedzku z lutowek, choc moze jak sie dzidzia pospieszy to i o styczen zahaczy  ;D, gin tego nie wyklucza :) W tej teorii, o tym ze jak sie ciaze dobrze znosi to chlopak cos chyba jest, ja do tej pory bardzo niewiele mialam dolegliwosci ciazowych i odpukac w sumie dobrze znosze ciaze, a w rezultacie w czwartek na wizycie gin powiedziala, ze to bedzie chlopak, choc moja intuicja ( jak widac zawodna :) mowila mi o dziewczynce.
Moj maz natomiast stwierdzil, ze wychowaniem na poczatku mam sie zajac ja, a pozniej jak juz bedzie chodzil i mowil on przej mie obowiazki wychowawcze. Ot ci dopiero teoria. Przyjelam to za zart, i mam nadzieje ze takowym byl ;D Pozdrawiam wszystkie styczniowki.
 
reklama
Jak widzę przyszli tatusiowie mają niezłe teorie co do wychowywania ;D jeszcze nie wiedzą co ich czeka hihi >:D
 
No i odbrze, niech nie wiedzą.
Chociaż mój Piotruś jest lekarzem, to troszkę wie.
No i pomaga mi we wszystkim i się mną opiekuje
 
Dziewczyny ja wykasowałasm swoje zdj bo wyszła afera między styczniówkami i lutówkami. Poczytajcie i się zastanówcie.
 
Jestem w szoku po przeczytaniu tego i zostawie bez komentarza .
Dzieki Izabelka akurat mialam umieszczac moj brzuszek ale widze ze nie warto :-(
Brzusiem bede sie cieszyc z moimi chlopakami:)
 
To jest nienormalne zeby ukrac tak osobista rzecz jak zdjecie dzidzi :( wedlug mnie ten ktos powinien sie isc leczyc :) pozdrawiam :) idziemy lulac :)
 
!!! BRAK SŁÓW !!! Co za kretynizm !!! Ta istota, ma nierówno pod sufitem, ale takich ludzi już nie da się wyleczyć niestety :mad:
Ja jednak wkleję swoją foteczkę i Wy dziewczyny nie przejmujcie się takimi osobami, bo tylko się nie potrzebnie denerwujecie (no ja też się wkurzyłam w sumie) ale nie warto, ona i tak będzie dalej pastwić się cudzym szczęściem, a Wy głowa do góry i cieszcie się że to my mamy Kochane maleństwa w sobie i nie przewraca nam się w głowie tak jak tamtej "..."

To nasz 17 tydzień 2 dzień
1730ld.jpg


Pozdrawiam serdecznie i przesyłam moc całusków :-*
 
reklama
Do góry