reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
GRATULACJE,

Dzidziuś jest po prostu śliczny - COŚ NIESAMOWITEGO

Mam nadzieję że już niedługo i ja zobaczę mój skarb.

JESZCZE RAZ GRATULACJE !!!!
 
reklama
Mija: śliczny synuś!!!!! Super że już jesteście w domku!!!!!

Anusia: fajny wątek :) :) :)
Niedługo wszystkie będziemy do niego dopisane...

Pozdrawiam
 
Coz, to chyba spontaniczne reakcje, chcialam stworzyc cos w rodzaju galerii zdjec, zeby to sie jakos nie rozlazlo... Tyle mamy watkow na ktorych mozemy sie wygadac wiec tak sobie pomyslalam... Ale to nic przeciez, grunt ze Wam sie podoba ;D

Pozdrawiam

Ania
 
A to pewnie ostatnia okazja, zeby pochwalic sie moim ukochanym brzuszkiem... 40 tydz 2 dni
ciazowe0113nu.jpg

ciazowe0150qw.jpg

ciazowe0278ed.jpg

ciazowe0428gk.jpg

ciazowe0456aw.jpg


Oj kiedy zobacze wreszcie zawartosc mojego bembenka... :-[
 
anusiakanusia slicznie wygladasz i ta figurka ile przytylas? bo chyba tylko brzunio i piersi urosly.....mamusia lasencja na maxa :-)
pozdrowionka i szybkiego rozwiazanka :-)
 
reklama
Przytylam 11kg od poczatku do teraz. Tak, biust zdecydowanie mi urosl choc nigdy maly nie byl :-[ z miseczki C zrobilo sie duzeee D. mam nadzieje, ze kiedys wroci do poprzedniego rozmiaru ;). A brzunio faktycznie duzy nie jest, jak bylam na KTG to polozna az sie tez spytala ile przytylam bo powiedziala, ze brzuszek malutki. Ale dzidzia ma dobra wage wiec chyba jest OK... Pozdrawiam. Ania
 
Do góry