reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze styczniowe brzusie

Juhuuuuu! spadający bombel na choryzoncie


  • Wszystkich głosujących
    6
reklama
aniolekk Ale brzusio,faktycznie na poczatku tak nie chciał sie pokazac a teraz prosze :) potem bez zawrtości w nich jest strasznie dziwnie
 
Lwica no pięknie wyglądasz ;D Brzuszek moim zdaniem idealny ;D

Mija ja jak zwykle na końcu o wszystkim się dowiaduję :) Kochana
NAJSERDECZNIEJSZE GRATULACJE ORAZ WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE :) PRZEDE WSZYSTKIM DUUUżO ZDRóWKA I WYTRWAłOśCI NO I NIECH MALUSZEK PIęKNIE WAM TERAZ ROśNIE :)
NOE jest prześliczny :) Jeju :) Ja też już chcę ucałować nasze maleństwo :) Ale jak powiedziałam gin "narazie się na nic takiego nie zapowiada i wiecie co ustaliła mi termin na 1 lutego !!! A ja chcę być STYCZNIÓWECZKĄ :( ;)

Anusiakanusia ślicznie wyglądasz :) Czekamy teraz na fotki Twojego bobaska :) Rewelacyjny pomysł z tym wątkiem ;D

Aniołekk muszę się zgodzić z poprzednimi wypowiedziami bo brzuszek Ci teraz fajnie urósł :)

Pozdrawiam serdecznie ;D
 
Dodeczka spokojnie ja przy przyjęciu do szpitala 6stycznia usłyszałam że poród jeszcze daleko i ze zostaje na 3dniowej obserwacji a tu mały zrobił niespodziankę i urodził sie 7 o 22.00.
Niespodzianke lekarza :D bo ja sie z nim w nocy umówiłam że wieczorkiem sie urodzi ;D
 
Mija no to faktycznie piękna niespodzianka :)
Ja wczoraj już myślałam że pojedziemy do szpitala, ale fałszywy alarm... maluszek strasznie pchał mi się w dół i miałam regularne coraz silniejsze skurcze, ale później znów osłabły aż zasnęły między nimi :) Ale dziś od rana znów mam :) Ja jednak coś czuję że urodzę w lutym tak jak gin mówiła :) Zreszztą nie ważne kiedy ważne żeby całe i zdrowe ;D

Miju jeśli moge zapytać to opisywałaś może gdzieś na forum poród ??? Bo jak tak to ja chętnie poczytam :) Jeszcze raz bardzo serdecznie gratuluję :) Cmok

Buziaki :-*
 
A to MY ;D ;D ;D
38tc i 2 dzień...

38tc2d10gl.jpg


38tc2d24ss.jpg


A tu dla porównania nasza pierwsza fotka na forum: (13 tygodni i 4 dni ;D )

1346fv.jpg


Hihihi ;D Kto by pomyślał że tak urośniemy ;D
 
reklama
Do góry