reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

reklama
ech nie dane mi się z Wami spotkać, ja już zrezygnowałam z 3 nudnych godzin ang to jak na złość młodu dopiero teraz usnął więc 2h jak nic na sprzątanie mam...
następnym razem :) wtedy wezmę dwójkę :)
 
Miłe Panie!

Świetnie zintegrować się możecie podczas spotkania dla Kobiet w ciąży, które odbędzie się już 24 listopada 2010, Hotel Victoria, godz. 18. Otwarte spotkanie z lekarzami specjalistami, a także ciekawe pokazy i moc nagród do wylosowania :)
Kawka, herbatka i ciasteczka dla wszystkich. Gorąco zapraszam!
 
Dostałam i wklejam:
ANDRZEJKOWE BABY DISCO
Zapraszamy was na spędzenie radosnych Andrzejek wraz ze swoimi pociechami na naszej potańcówce dla dzieci i rodziców.

Zagrają prawdziwi DJ-e! Muzyka dla małych i dużych, a młodzi lubelscy breakdancerzy zaprezentują swoje umiejętności taneczne!
27 listopada /sobota / godz. 16:30
Warsztaty Kultury/ ul. Popiełuszki 5

więcej info na: www.podushkowiec.blox.pl
Z A P R A S Z A M Y !!!
 
reklama
Do góry