reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze spotkania

reklama
Hej...najbliższe propozycje spotkań......dawajcie znać kto chętny:tak::tak::tak:

1) 28 grudnia ok.10.30 Kids Club na Globusie

2) 31 grudnia SYLWESTER W BUGI!!!!!!!

W godz.11-14 w Bugi w organizowany jest Sylwester...koszt wejścia na dzień dzisiejszy 20zł od dziecka, będą tańce,konkursy i o 12 szampan konfetti, kto chętny na 100%(wykluczając oczywiście chorobę która dopadłaby tuż przed imprezą) proszę o pw najpóźniej do jutra, gdyż Pani Bogusia prosi o listę....bo liczba miejsc jest ograniczona!!!!
W dni imprezy bilety będą droższe
....
 
31 grudnia SYLWESTER W BUGI!!!!!!!

W godz.11-14 w Bugi w organizowany jest Sylwester...koszt wejścia na dzień dzisiejszy 20zł od dziecka, będą tańce,konkursy i o 12 szampan konfetti, kto chętny na 100%(wykluczając oczywiście chorobę która dopadłaby tuż przed imprezą) proszę o pw najpóźniej do jutra, gdyż Pani Bogusia prosi o listę....bo liczba miejsc jest ograniczona!!!!

lista chętnych

1) Madzienka z Julą
2) Madziarka z Nelą i Julem
3) Maltanka z Hubciem
4) Sunday z Maksiem
5) Aneta z Olą
 
Ostatnia edycja:
Madzienka ja mam wolne 27-28 wiec w sylwestra pracuje do max do 14 wiec ja sie pisze na wtorek ale fajna impreza sie zapowiada...
 
KC zobaczymy bo 28-29 mam mieć badania w szpitalu ....

31 SYLWESTER aaaaaaaaaaaaaaaa bardzo bym chciała :-) tz tak ... jeśli wytrzymałabym w 2paku to ja z miłą chęcią :-)
 
reklama
Do góry