reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

A to moj Brzusio koniec 37 tc.:-)
 

Załączniki

  • SD531865.jpg
    SD531865.jpg
    21,3 KB · Wyświetleń: 61
  • SD531868.jpg
    SD531868.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 53
reklama
Sziewczyny sliczne brzuszki
Robcie jeszcze ostatnie sesje bo nigdy nie wiadomo kiedy maly lokator postanowi zmienic miejsce zamieszkania:-)
 
Masz mieszkanko podobne do mojego :) Może nie wygląda na bardzo duży, ale u mnie lokator ponoć całkiem spory się zapowiada. Bynajmniej tak wynika z usg. U Ciebie pewnie też maluszek będzie rozsądnych rozmiarów:-)

Wczoraj mialam wizyte i lokatorka wazy 2500 :baffled: wlasnie chyba troche malo jak na koniec 37 t albo?? A ile jeszcze moze przybrac tak w ogole?? Mam szanse na ponad 3 kilowego maluszka??Termin na 10 sierpnia wiec jak przenosze to pewnie tak,ale jak sie pospieszy to raczej nie bardzo...:dry:
 
powiem tobie szczerze ze tez byłam okraglutka i jestem i odrazu ubierałam luzne ciuszki zeby mojemu malnstwu nic tam sie nie stało :) czekam na malca z niecierpliwoscia:) termin mam na 20 lipca a narazie nic nie pokazuje zeby mu sie spieszyło pozdrawiam:)
 
mi na usg 2 tyg temu wyszlo ze dzidzia ma 1609g i dotorka powiedziala tak w przyblizeniu ze urodzi sie tak w granicach 3,2 - 3,3kg. ale w sumie moze sie jeszcze zmienic chyba
 
reklama
Do góry