reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

reklama
Izabela - śliczna piłeczka!!!
Kinia - wydaje mi się że spory ale że bluzeczka go maskuje - takie czarne bluzeczki tak mają :)
a to my w 35 t 2d,a drugie zdjęcie - poprzednia ciąża 2 tyg prze porodem - ok 36 tc - jakaś większa byłam...mam nadzieje że maluch teraz rośnie mimo mniejszych moich rozmiarów...
 

Załączniki

  • brzuch35t3d.jpg
    brzuch35t3d.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 44
  • 15 maj.JPG
    15 maj.JPG
    9,5 KB · Wyświetleń: 53
Ostatnia edycja:
Baśka, ale Twój brzuszek też juz w dół się sunie :-)

A oto mój bez bluzki. Może teraz faktycznie na nieco większy wygląda:blink:
 

Załączniki

  • DSC02936.JPG
    DSC02936.JPG
    43,5 KB · Wyświetleń: 37
reklama
maggie, jaki elegancki brzucholek!

ja za to mam wrażenie, że mój zmienił kształt, wcześniej był taki arbuzowaty (taka połknięta piłka), a teraz, odkąd leżę właściwie, zrobił się jakiś bardziej podłużny - mniej sterczy w pępku za to poszedł ciut w górę i dół
 
Do góry