reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze sliczne brzuszki :)

rany wam az tak cycorki urosly:eek: ja startowalam z C i teraz mam DD.mezulek rece zaciera bo sie oczytal ze po porodzie jeszcze urosna:-D ale jak na razie problemu z dobraniem stanika nie mam:-)
 
reklama
Ja mam 1 rozmiar do przodu. Ale wiem co będzie we wrześniu:eek:..... jak się mleczarnia napełni....:crazy: Zamiast staników będę kupowała stelaż lub rusztowanie malarskie.:laugh2:
 
ja poszłam do sklepu po nowy większy stanik, chodziło mi o miseczke mialam E i mi piersi z nich uciekały, trafiłam na super kobietę co nie miała mi zamiaru wcisnąć byle co i zaproponowała ze zamiast zwiększać miseczkę mam przymieżyć stanik o większym obwodzie!!
przyszłam w staniku 85E a wyszłam w 90D:szok: ten sam fason i ta sama firma
 
Dziewczyny macie śliczne brzuszki co robicie że nie macie rozstępów mi wyskoczyły nawet nie wiem kiedy a smarowałam sie oliwkami i balsamami :-(
 

Załączniki

  • 27tydz.JPG
    27tydz.JPG
    11,9 KB · Wyświetleń: 39
Twój tez jest niezły:tak:.Niestety z rostepami to chyba troche sprawa genetyczna,bo ja sie specjalnych balsamów nie uzywam a rozstepów nie mam.Znam niestety dziewczyny które bardzo dbały zeby nie miec rozstepów a i tak wyskakiwały:angry:.
 
reklama
Do góry