reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

mrozik - dopiero teraz zobaczyłam, że Twoja mała Wiktoria ma skończony miesiąc! przez ten wyjazd chyba sie zagubiłam w czasie:eek::rofl2:. Jak się chowa? Wiktorie daja popalić:szok::-D
aneta - super, że wszystko dobrze, juz nieługo rozwiązanie, życze aby było milo wspominana:-)
 
reklama
Antylopka ostatnia tragedia przesłoniła wszystko...nawet tu nie zaglądałam, bo wszędzie jakoś cichooo...
No pisz kobito jak podróż, jak na miejscu? pisz, pisz...wszystko :)
 
Mnie się nie bardzo chciało w tym tygodniu pisać...wiadomo...wszędzie cisza...
Chciałam tylko powiedzieć że Kuba poszedł do przedszkola, był 5 dni po 3 godziny. Nie chciał zostawać ale tylko raz płakał. Przez pierwsze dwa dni posikał się też w majtki ale później było już ok. Dzisiaj go pytałam i powiedział że będzie chodził do przedszkola, że jest fajnie. Kamień mi więc z serca spadł. Może w przyszłym tygodniu zostawmy go już na pełne 5 godzin, zobaczymy.
 
hej Babeczki

teraz my mamy wielki problem z kaszlem uhhh straszny!!! aż mnie wszystko boli jak Maciek kaszle i chyba niestety też się skończy antybiotykiem chociaż na razie mam zaczekać na efekty leczenia syropami ale z drugiej strony boję się, że będzie gorzej także chyba juz dziś wykupię antybiot!! mój bidulek co chwila to chory tydzień w przedszkolu potem jakiś czas w domu masakra!!

aneta no to chyba powoli trzymamy kciuki!! ostatnie chwile z brzusiem :) miło wspomnieć hihi
 
kozica - najważniejsze, że już sam chce zostawać i mu się podoba.:tak: Ja się ciągle obawaim jak Wiki bedzie się czuła we francuskim przedszkolu...:zawstydzona/y: Dziś rozmawiałam z koleżanka psycholog w szpitalu i powiedziała, że moge być spokojna. Jak już umie jeden język, to drugiego szybko się nauczy. tutaj dzieci długo chodzą ze smoczkami i podobno gorzej zaczynają naukę mówienia, więc powinno być jej łatwiej.:sorry2: I tak się o to martwię...
aniulka - trzymam kciuki ze zdrówko:-)
 
mrozik no będę musiała zapytać o jakieś leki wzmacniające, bo tutaj u nas jak się sama nie upomnisz to raczej inicjatywy lekarza nie widać :( a zdziwiłam się ostatnio bo szłam wykupić antybiotyk no i nastawiłam się na ok 30 zł a babka w aptece do mnie że płacę 3.20 ....... to chyba już lekarka się zlitowała i tym razem dała cos tańszego no!!! oby tylko skutecznego bo na razie efektów nie widać no ale Maciek dostał dzis rano dopiero drugi raz więc czekamy!

aneta coś się nie odzywa może już tuli maleństwo :)
 
reklama
Do góry