reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

Kama u nas piątek też jeszcze nie ma (chyba).... ale na te zęby jeszcze czas.
Nad fotelikiem też się zastanawiałam ale jeszcze nic nie oglądałam, my mamy taki do 18kg i choć Kuba waży prawie 16 to jeszcze spokojnie się w tamtym mieści więc nie panikuję. Poczekam aż Wy kupicie i wypróbujecie ;-)
 
reklama
Kama-Ala ma już dwie piąteczki na dole ale nie martw się u was też wyjdą

Kozica-Sprytnie to sobie wymyśliłaś:-D:-D:-DNiech inni próbują a ty potem będziesz się zastanawiać.
 
Ja myślę niebawem kupić, bo później to juz będzie więcej wydatków. A te foteliki to też nie mały koszt.
Aneta - a na kiedy masz termin?
 
Przyznam ze jeszcze nie jestem an walizkach, ale juz praktycznie wszytsko co trzeba bylo kupic to kupione, teraz zostalo uprac i uprasowac ubranka po Szymciu, no i troche przemeblowac sypialnie, zeby nam tu znow lozeczko i komoda weszla.

W takim razie to ja z moimi szkrabami :-)
Zdjecie jest dosc aktualne, bo z mininego piatku. Planuje w weekend zrobic jakies zdjecia samego brzuszka, mam tylko nadzieje ze wyjda lepiej niz przy poprzednije ciazy ;)
 

Załączniki

  • f.jpg
    f.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 34
Dziewczyny szczerze ja tez juz powoli mysle o zmianie fotelika. Zuzia wazy co prawda niecale 14 kg i mamy tez Chicco Key 1. Narazie sie miesci bez problemu ale nie wiem czy bedzie jej wygodnie w zime w tych kurtkach. Narazie sie rozgladamy i zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce, tez własnie załuje ze te wieksze nie sa pochylane do spania bo Zuzia lubi sobie czasem drzemke uciąć:tak:

Mrozik - dbaj o siebie, najgorsze juz za Tobą, a jak znosiłas początki ciąży?? Bo moje początki to był koszmar, własciwie nie zapamiętałam nic oprócz spania i leżenia przy toalecie:-D:tak:

Kira - Zuzia tez przychodzi do nas rano a nieraz jak jej odbije to spi do 9:szok: u siebie w łóżeczku. Az lece zobaczyc czy żyje:szok: Ogólnie pare dni ja przetrzymałam (posiedzialam przy niej az zasnie) jak chciala przyjsc do nas w nocy kolo 3-4 i teraz dopiero przylatuje o 6-7 jak tatus do pracy pojdzie:tak:
A wogóle to ona juz nie płacze jak sie obudzi w nocy tylko krzyczy "Mama" tak zbulwersowanym tonem ze az sie smiac chce:-D

Tomola - Slicznie wyglądasz. ja jestem przerazona bo ani nie mam wszystkiego kupionego i uszykowanego ani nic wypranego ani torby spakowanej:szok: A dni lecą.... ale co ja zrobie jak mi sie tak nie chce...:rofl2:

Kama - u nas tez piątek brakuje:tak:
 
Ewelia - ja jestem jedynie straaaszliwie przemęczona. Nie mam na nic chęci. I ciągle taki niesmak czuję. Na szczęście ominęły mnie te "przyjemności" toaletowe. Ale spać to bym pospała sobie, a tu do roboty ganiac trzeba. Brakuje mi drzemki w dzień :eek:
Hehe, ja to chyba będę już na torbach siedziała jak będę w 30 tygodniu :-D
 
mrozik, ewelia, aneta, tomola - jak widać każda ciąża inna. Zdrówka życzę wszystkim mausiom i dzidziusiom:tak:
Ewelia - no mnie właśnie to przeraża, że teraz coraz więcej rzeczy będzie trzeba ubierać. Jeszcze mamy zapas na pasach, ale czy taki duży, to nie wiem. A że zima na pewno pojedziemy na narty, a to kilka godzin jazdy, to Wiki musi mieć wygodnie i fotelik trzeba będzie zmienić.
Mrozik, tylko katrins nas wyprzedziła, po cichaczu, ale teraz przynajmniej prezentuje się i radzi;-)
kozica - ładnie to tak na łatwizne iść, zamiast kupić i poradzic innym koleżankom, co jest fajne, a co zbędnym bajerem?:-p
kama - Wiki ma jedna piątkę, wybiła sie niedawno. reszty na razie nie widać, choć znowu zaczyna pchac paluchy do buzi, jakby druga na dole mialy się wybijać:confused:
 
Szymcio tez na razie bede piatek, przyznam ze juz jakis czas temu sprawdzilam w necie ile powinno byc tych mleczakow, bo zwatpilam czy jeszcze cos kiedykolwiek wyjdzie:-)

Czy Wy dajecie dzieciaczkom jakies witaminy? Nie wiem, np vibovit? albo cos innego. Ja juz dawno nic nie dawalam, no a teraz na jesien - zime moze byc trzeba bylo, sama nie wiem, na bilans wybieramysie w przyszlym tyg to podpytam, no ale same wiecie ze co lekarz to opinia.
 
Tomola - może lepiej syropu z cebuli zrobic, albo z cebuli, czosnku i miodu. Podobno dobrze działa. Taniej wychodzi. Tyle ze mniej smaczny :-p
 
reklama
Mrozik u nas nie przejdzie zaden syrop, jedynie cos co mozna dodac do picia, albo wlasnie zrobic z tego jakis napoj. A poza tym sama bym chyba nie chciala zeby mi caly czas w domu pachnialo cebula lub czosnkiem ;-)
 
Do góry