reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze sierpniowe maluszki (rozwój, opieka..itp) :)

O Wy perfidne babeczki:-D:-pobserwujecie i cicho siedzicie;-)
Dobrze,dobrze,tylko odezwijcie sie czasem zebysmy wiedzialy ze zyjecie:-)
My dzis mamy roczkową impreze na działeczce,wiec super że nam pogoda dopisała:tak:i wreszcie rowerek Adaś dostanie:-p
Mam nadzieje ze wszystko bedzie super no i oczywiscie wklaje imprezkowe foteczki po powrocie:tak:znowu zasypię fas foteczkami:-pale ja tak lubie ogladac zdjecia:zawstydzona/y:i pokazywac:-)
Natalka-sliczne zdjecie Patryczka.Zmienił sie chłopaczek,mały przystojniacha:tak:
 
reklama
Udanej imprezki Kira!a Adaś jest tak ładny ze mozesz zasypywać nas zdjęciami:-D

ja ucieka na dwórek bo mój mały łobuz już wstał
miłego dnia:-)
 
No my już w domku:-)Imprezka udana,Adaś raczej grzeczny chociaż pogoda kapryśna:baffled:no i moje dziecko zaliczyło pierwszy poważny upadek:-(omsknęła mu sie łapka na kamiennych schodach i broda sie troszke zdarła:-(troche płaczu,krwi i bedzie pokaźny strupek...
W wybierance złapał pieniązki-TYLKO!!:-Dzabarał i zaczął przerzucac w łapkach:tak:Swieczki nie zdmuchnął:-)torciku zjadł,na rowerku sie przejechał a jutro jediemy po buciki:tak:Zdjęcia wrzuce jak dostne wszystke,bo kilka osób robiło i wybiore parę
 
Ostatnia edycja:
juz mnie pewnie nikt nie pamieta :sorry2::zawstydzona/y:

Zajrzalam tu po dosc dlugim czasie i normalnie nie poznaje babyboomowych sierpniatek :szok::-)

Mikołaj jeszcze nie chodzi... Czy jest tu jeszcze jakies raczkujace dziecko? :baffled::rofl2:

gdzie tutaj teraz sie fotku wrzuca? tzn do jakiego watku?

Na innym forum na ktore zagladalam juz 6 sierpniowek 2007 jest znowu zafasolkowanych. Czy tutaj tez ktos juz zaciazyl ? :)

Pozdrawiam serdecznie
 
Ostatnia edycja:
cześć!
witaj Lidka :-) Kuba też jeszcze nie chodzi, na razie sam stoi ale boi się ruszyć :-) chodzi tylko jak się czegoś trzyma. Z tego co wiem to chyba nikt obecnie w ciąży nie jest...????
 
Pustki ostatnio straszne u nas-chyba wszystkie korzystaja z ostatnich promieni słonca i podrygów lata;-)mam nadzieje ze jesien nam dopisze i nie bedzie cały czas mokro,szaro i zimno:-(
Lidka-witaj:tak:daaaaaawno Cie nie było.W ciązy chyba nikt jeszcze nie jest-ale z drugiej strony tyle nas sie wykruszyło ze cięzko powiedziec:-)
Kozica-Kubus pewnie niedługo ruszy,jeszcze sie za Nim nabiegasz:-D
 
Pozdrowienia dla wszytskich, tych malych i tych troche wiekszych :-)

Ja to ostatnio mam bardzo malo czasu na forum, bo zaczal sie rok szkolny :-( Wiec mam mase roboty.
Szymcio juz biega, wchodzi wszedzie gdzie tylko moze, ale jak na razie bezpiecznie. W czwartek mam troche krocej lekcje wiec chce sie wybrac na bilans i szczepienie, bo nie wiem jak u Was to bylo z tym szczepienie, ale ja mialam przyjsc jak maly sknczy rok i bedzie umial somodzielnie chodzic.

jesli chodzi o ciaze to ja nie jestem :-D
 
reklama
Czesc. ja tylko tak przelotem, :sorry2:

Lidka moj Krzys, tez jeszcze nie chodzi, w poniedzialek bylam na bioderkach, bo troche mi sie zapomnialo, mielismy isc jak skonczyl 9 miesiecy, no w kazdym badz razie doktor zbadal, obejrzal i stwierdzil, ze wszystko jest ok, jak zapytalam, czemu jeszcze nie chodzi, to obejrzal kolanka, i stopki i stwierdzil, ze jeszcze ma czas, a po za tym,to duze z niego chlopisko i troche mu ciezko, a chodzi przy meblach jak baletnica na paluszkach, ale na czworaka, to jak przeciag idzie :-D

a tak wspominajac roczek, to Krzysiulek wybral najpierw srubokret, a potem kase, ale kase schowal od razu do kieszonki, tzn. usilnie probowal to zrobic ;-) wiec snmiechu bylo, zdjecia beda wkrotce :)
 
Do góry