reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Kamcia wstyd się przyznać ale wracając z toalety przypadkiem zaszłam do kuchni a tam już czekały kanapki z dżemem malinowym i ciepłe mleko. Wychodzenie do wc bywa ryzykowne :-D

Na pewno nie chciałabym przenosić. I raczej mi to nie grozi przy już skracającej się szyjce.
 
reklama
ehehe co racja to racja... zawsze coś może nas po drodze spotkac..

swoją dorgą jak nie chodziłam do wc tak jakoś zaczęłam od 3 dni.. zanim zasnę idę z 8 razy:sorry: a już nad ranem jak mała się budzi to lecę do wc i po godzinie znów..
dobrze że nadal nie musze się w nocy budzić
 
a ja w nocy wstaje 3 razy .
A czasami jak mi sie zachce w momencie siku to nie moge normalnie dojsc do wc az mnie skreca
 
Ja czasem też wstaję w nocy do toalety, ale mam wtedy dziwne uczucie---nie pełney pęcherz a twardy i bolący brzuch (nie wiem czemu) i wtedy jak dojdę do wc to leci i leci ;-)
A jeśli chodzi o samopoczucie..hmm...fizycznie dobrze, ale psychicznie niebardzo...:-( Stresy związane z sesją (jeszcze 3 egzaminy!) i dodatkowo ujawnia się jakaś dziwna zazdrość o męża (bo ja się czuję nieatrakcyjna, gruba, brzydka itp.):wściekła/y:
ehhhhhhhhhh....
 
Ehh persefona to chyba mamy tak samo :(
Tez ostatnio psychicznie u mnie nie najlepiej . Na szczescie sesja juz z glowy, udalo sie wszystko pozaliczac i jeden problem mniej.
Ale poprostu nie moge na siebie patrzec ! Ciezko mi, nie mam sie w co ubrac, we wszystkim mi niewygodnie, jak mam wyjsc z domu i zalozyc ten ledwo zapinajacy sie plaszcz to mnie nerwa bierze. Ciezko mi sie oddycha, chodzi .. Czuje ze mam taka fafle wielka, podwojna brode, i do tego ten celulit :/:/:/ Masakra jakas. Ostatnio mowie do mojego M "Ale mi sie celulit zrobil ,nie?" A on "Nooo, i to bardzo" Ehh no co przynajmniej szczery.. Do tego juz 11kg do przodu, poprostu tyje w oczach.. ehhh :/:/:/
No i oprocz tego oczywiscie zgaga! Ale to juz sie troche przyzwyczailam, bo mam tak przez cala ciaze. Jak tylko mnie wezmie, to szklanka cieplego mleka, i zawsze przy sobie paczka migdalow, jakby co to garsc i przechodzi. Niestety krotkotrwale, ale zawsze cos.
A co do zaparc, to ja zawsze mialam z tym problemy, a teraz w ciazy jeszcze bardziej, jak zrobie co tydzien to jest dobrze, serio. I czuje sie taka spuchnietaa, ciezka, obolała
A na spr łozkowe W OGOLE nie mam ochoty, po ostatnich ekscesach bolal i twardnial mi brzuch przez 3 dni, wiec mam wymowke i unikam tego calkowicie, na szczescie M nie nalega bo tez boi sie o te bole, ale to juz bylo z 3tyg temu. Albo i wiecej...
Wiec ogolnie jest do d*** :/
 
Ja też czuję się gruba :( Jak słoń. Widzę swoje grube uda... I denerwują mnie uwagi na ten temat tzn. mojego tycia, zaokrąglania się itd. Jakby o niczym innym nie można było z ciężarną rozmawiać jak o tyciu. Chociaż mój piłeczkowaty brzuszek mi się podoba. Ja się w ciąży nadaję na bezludną wyspę!
 
Oj widzę, że wchodzicie w III trymestr z pełnymi objawami :-D I pomyśleć, ze z każdym tygodniem będzie tylko gorzej... można powiedzieć: witajcie na najgorszej końcówce :-p

Ja się śmieję ale to śmiech przez łzy, mam tak samo. Do tego stopnia, że zakamuflowałam się w domu, zakopałam, zaryłam i już kompletnie nie wychodzę do ludzi. Nie mam ochoty na gości ani na wizyty. Dobrze mi w mojej norce ale źle mi z samą sobą.
 
Hope zapraszam na moją bezludną wyspę. Jedyny warunek: nic o wadze, grubnięciu i takie tam :D Tylko pijemy drinki z palemkami (bezalko) i wspieramy się w dolegliwościach.
 
O bardzo chętnie, poczekaj tylko sprawdzę, czy lodówka mi wejdzie do samochodu :-p
 
reklama
Od 2 dni pobolewa mnie w okolicy prawej nerki. Z dolegliwości fizycznych. Trzeba iść nasikać do pojemnika bo może to coś złego.

Hope zabierz jakieś majtki do pływania bo u mnie full wypas i mam ciepłe morze :)
 
Do góry