reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

Kamcia zamilcz kobieto;-) bo Cię pokara coś.Śmiesz jeszcze narzekać na swój wygląd tydzień po porodzie, no bezczelna ,bezczelna :-p
u mnie na razie rozstępów brak,cellulit też jakoś nie pojawił się specjalnie ale zgodnie z ostrzeżeniami nie cieszę się, bo sis mi mówiła ,że dostała tydzień przed porodem:-D więc jeszcze 2 tygodnie poczekam.
No i tak poza tym współczuje tym cierpiącym, dla mnie końcówka jest bezbolesna.. ale jeszcze zostało trochę więc nie ma co się chwalić;)p
 
reklama
kamcia to jestes ty TYDZIEŃ po porodzie?!?!?!?!? ale laska! tym zdjęciem tknęłaś nadzieję w nasze serca :)

tydzień góra 2 ... ale nie więcej:tak:
no ja też się cieszyłam jak stałam... haha
bo jak siadałam to miałam jeszcze "zwisającą skórę":sorry2:
ale na szczęście tylko jak siadałam.. hihih

oj dziewuszki każda będzie szczupła po porodzie:tak: a napewno szczuplejsza niż teraz hihihihi:-D
do tego te piersi... będa duże i pełne:-p:-D
i cieknące hahhaa
 
Kamcia olać rozstępy, jak nie można oczu od biustu oderwać :-D

Miałam pas ale tak bolał mnie brzuch od ściskania, że założyłam tylko raz i olałam.

A właśnie, po drugim i kolejnym porodzie podobno mocno boli zwijanie macicy, chyba się zaopatrzę w leki przeciwbólowe do szpitala, w razie gdyby na oddziale skąpili.
 
ja nie wiem jak z pasami, ale moj M mi polecił po porodzie i względnym ogarnięciu się - pas taki silowniany - on z takiej gumy jakby jest, zakłada się go i np idzie na spacer z dzidziolem - tworzy się w tym pasie taka mini sauna i wypaca sie tłuszczyk i woda. Pewnie potestuje :) - a pasow porodowych nie wiem o co z tym chodzi - koleżanka mi wczoraj mówiła ze to jakas dziwna rozmiarowka - (bo ona sucha jak patyk po tym porodzie jest i sie ledwo w L zmieściła)

Chicialam powiedzieć, ze od kilku dni zaczyna mi sie takie nycie jak na okres ... ciekawi mnie czy to te skurcze przepowaidajace czy co to? :confused:

Kamcia super brzuszek po porodzie faktycznie, tylko pozazdrościć :)
 
żelka pas o którym piszesz to pas z neoprenu i jest stosowany jako wzmacniacz spalania przy wysiłku aerobowym ( zwiększa spalanie ). Ja nie wiem czy po porodzie takiego można używać, raczej miałam na myśli taki ściągający powłoki brzuszne.
 
Ja planuję sobie kupić. Jeszcze nie wiem jaki ale planuję. Nie mogę patrzeć na swoje zdjęcia z pierwszych spacerów po urodzeniu Pauli jak mi brzuch zwisał...
 
reklama
a ja się w sumie zastanawiam jak tym razem będzie mój brzuch po porodzie wyglądał..
wtedy nie był taki duży a mimo to skóra trochę zwisała...
ale teraz... 2 poród brzuszek większy... skóra już porozciągana...
boję się że nie będzie tak jak ostatnio....:-(
 
Do góry