reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze samopoczucie, trymestr po trymestrze !

bra ja mam tak często.. głównie po spacerkach
nie martwić się tylko się położyć na boku , i pod brzuch (znaczy pod ten bok) położyć sobie poduszkę małą żeby brzuch nie opadał na łózko tylko leżał wygodnie na podusi:tak:
 
reklama
bra ja mam tak często.. głównie po spacerkach
nie martwić się tylko się położyć na boku , i pod brzuch (znaczy pod ten bok) położyć sobie poduszkę małą żeby brzuch nie opadał na łózko tylko leżał wygodnie na podusi:tak:

no jak właśnie po króciutkim spacerku jestem, wróciliśmy do domu bo nie wiedziałam co się dzieje ;/
dzięki kamcia, bo przestraszyłam się :( bra juz czuje sie spokojniej
 
Ostatnia edycja:
ja zawsze musze tak po spacerze się kłaść na chwilę ... i obowiązkowo ta poduszka.. bo tak to brzuch mi opada na sofę i jeszcze bardziej ciągnie ten ból...:sorry2:
a tak ładnie równiutko się układa a dziecko się uspokaja i rozluźnia


cieszę się że Cię uspokoiłam:tak:
 
może kwestia proszku do prania? mogłaś się zrobić nagle wrażliwa na to co było do tej pory ok? Albo żel do mycia, cokolwiek, każdy kosmetyk może uczulić mimo ,że nie uczulał wczesniej
 
Dziewczyny, którym się szyjka skróciła - jakie miałyście objawy? Dobrze, że idę na kontrolę we wtorek ale nie podoba mi się moja szyjka teraz. Są momenty, że mnie zwyczajnie boli, a przy parciu w toalecie kłuje. Czasem boli mnie brzuch na okres. Zobaczymy co lekarz powie.

Ostatnio zdarza mi się, że moje ścięgna stóp nie trzymają dobrze. Nie wiem jak to opisać ale stopa mi się czasem wykręca na prostym podłożu. Pamiętam, że pod koniec ciąży z Paulą miałam podobnie. Chyba zaczyna się powoli rozluźnianie więzadeł plus ciężar ... No nie ma co udawać - niedługo rodzimy...
 
marzena mi trudno określic objawy, ponieważ pobolewało mnie czasem podbrzusze jak na okres, ale nigdy nie był to ból uciążliwy. "stawiał" mi się brzuszek, ale nigdy nie towarzyszył temu ból, więc kojarzyłam są to skurcze BH. u mnie powodem jest prawdopodobnie przeciążenie organizmu: namiętne odkurzanie, sprzątanie , zakupy itp zawsze po nawet niedużym wysiłku mam skurcze- potem wychodzi, że szyjka krótka.
 
Hejka, od 3 dni wydaje mi sie że szału dostane bo brzuch mnie swędzi nad pępkiem - dokładnie okolice pępka i kresa nad pępkiem. Najgorsze, że podrapać się nie mogę bo wtedy mam uczucie jakbym wbijała sobie kilkanaście igiełek i ciągnie mnie strasznie od środka... Kojarzy mi się to jak kiedyś mi sie blizna po operacji goiła... Mąż gdzieś wynalazł że to może być objaw rosnącej macicy, ale nie napisali jak sobie z tym radzić... Zeświruje tu chyba dzisiaj... Wie coś któraś na ten temat?
 
reklama
Do góry