reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

reklama
ja pytałam lekarki jak to jest z tym siusiu...bo przeciez ciągłe sikanie moze byc oznaka ze cos nie tak z pecherzem jakies zapalenie czy cos...ona powiedziała ze jak czesto sikamy ale normalnieto jest oki...ze podejrzane jest dopiero jak sikamy często ale po pare kropelek tylko...wtedy mozna sie juz tym zainteresowac i sprawdzic mocz...Elu robilas niedawno analize moczu?
Robiłam i wyniki wyszły złe, wkurzyłam się bo mój gin olał się na to stwierdzając, że dlatego są złe bo się nie podmyłam przed oddaniem moczu. Więc ponowiłam badanie prywatnie już z podmyciem, jutro będę miała wynik
 
Mnie boli krzyż a czasem od pośladka aż do nogi jak mnie zarwie - jak już się tak żalimy :-(. U mnie dodatkowe kilogramy zrobiły swoje jestem ok 16 kg do przodu więc stawy wysiadają dodatkowo rozluźnione przez hormony...ale , jeszcze troszkę i i będzie super z maluszkiem w objęciach :-)
 
dzieki laseczki BYłam juz na pobraniu krwi wieczorem mam zadzwonic po wyniki

ja mam wysypke na przedramionach i tamionach od wewnatrz na brzuchu pod piersiami po bokach i nad wzgórkiem na srodku nic, i po wew stronie ud u góry dłonie i stopy wcale nie swedza...

Promieniujace bóle posladków i ud to wynik ucisku na nerwy czestwe pod koniec ciazy..
 
No to ja też ponarzekam, jak już wcześniej pisałam wykańcza mnie to nocne wstawanie na siusiu to do tego jeszcze dochodzi fakt, że ledwo w tej nocy z wyrka się mogę zwlec. Kręgosłup mi siada na całej linii, do tego wszystkie stawy mam obolałe i nie do zniesienia odrętwienie dłoni i prawej nogi. Mam już dość. CHCĘ RODZIĆ
 
Ja dziś miałam kiepską noc - non stop chodziłam siku :wściekła/y:

Do tego zaczełam odczuwac skurcze i mnie to budziło, po skurczach znów mała się rozbujała i dalej tam walić mamusi po brzuchu i ja co znów bięgnę siku :wściekła/y:
Mi też brzuch naciska na żyłę udową przez to drętwieją mi pośladki i nogi i zanim się wygramolę z łóżka to chwilę potrwa - w efekcie jestem coraz bardziej zmęczona i zła :wściekła/y:
Pytam się mego męża czy dobrze mu ze mną i czy sobie wyobrażał nasze wspólne życie? A on na to: że tak, ciągłe dziamolenie, narzękanie, stękanie i seks raz na 2 tygonie i się śmieje.
dziamolenie - to takie gadania, że to zrobił nie tak itp, jak za dużo gdam to chodzi za mną i woła na mnie dziamolek - wówczas się denerwuje.
Faceci, oni potrafią NAS podbudować :baffled:
 
Madziu to trzymam kciuki oby wyniki były dobre.

A mnie dzisiaj mdli na żołądku. Myślałam że to może z głodu więc zjadłam ale nic się nie zmieniło. Ale jest mi niedobrze do tego obiad muszę zrobić blleeee:(
 
reklama
U mnie pachwiny też bolą bardzo..jeju cieżko z chodzeniem i wstawaniem...wczoraj to nawet troszke poćwiczyłam bo myślałam że może się to wszytko zastało i dlatego teraz tak boli.., coraz więcej tych naszych dolegliwości...
 
Do góry