reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Ja mam jakies lekkie bole brzucha,ktore przechodza i sie pojawiaja...ma tak ktoras ?
Tak, co jakiś czas miewam takie lekkie kolki, prawie jak na miesiączkę. Na początku się ich strasznie bałam, że niby to jakieś skurcze, ale mam to już wiele tygodni i nic złego się nie dzieje. Więc pewnie tylko mięśnie się rozciągają :)
 
reklama
moje piersi tez znowu sa obolale od paru dni. Oliwia tez jak sie przytula to ja zaciskam zeby bo tak bola. W nocy miejsca nie moge sobie znaleźć. Brzuszek nie boli jedynie wieczorem po calym dniu czuje takie rozciaganie. Mdlosci jeszcze trzymaja.
 
jestem w 13 tygodniu i czuję się nieźle. Najgorszy był 6 tydzień non stop spałam i byłam zmęczona. Podstawowe czynności jak mycie czy zrobienie czegoś do jedzenia to był nie lada wysiłek. Teraz jest lepeiej mam ranne nudności - ale nie wymiotuję tylko jest mi niedobrze. Cały czas potrzebyję minimum 8 godzin snu, a w piętek padam już o 20-stej i zasypiam.
 
Dzieki dziewczynki za odpowiedz...
Lekarz stwierdzil,ze wszystko jest ok i brzuszek bede czula czesto,takze ok.
boli mnie kolo kosci ogonowej cos jak chodze,az mi ciezko nieraz stope podniesc i jak zakluje to az krzykne....cholerka
 
Od pewnego czasu zauważyłam na swoim brzuchu małe włoski, których z czasem zaczęło robić się więcej i więcej... Czy to hormony mi tak szaleją?? A może będzie to chłopczyk, ponieważ ktoś mi kiedyś mówił, że takie objawy to na chłopczyka... Czy to prawda??:confused:
Czy u Was mamusie też zachodzą jakieś dziwne zmiany??
 
Ostatnia edycja:
u mnie na brzuszku tez wiecej klaczkow jest. To jest normalne po porodzie zniknie. Wogole nogi musze czesciej golic niz dotychczas z Oliwia tez tak mialam.
Wlosy na glowie zrobily sie ladniejsze. Oczy blyszcza.
 
Mi przy synku włosy i paznokcie rosły szybciej. No i były duzo ładniejsze, wreszcie miałam pełna czuprynę i na dodatek prawie sie nie przetłuszczała. Niestety jak urodziłam to włoski powypadały :-p. A jaką śliczną cerę miałam.
teraz za to wyskakuja mi pryszcze a włosy przetłuszczają się szybciej :-/.
 
reklama
U mnie też włoski na brzuszku się pojawiły...
A cere od początku ciazy mam masakra...twarz, dekold i plecy obsypane..
Włosy sie przetłuszczają ale są jakby bardziej gęste.
 
Do góry