reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze samopoczucie, nasze dolegliwości

Jak tu przespac noc jak moja ostatnio ma fze na nocne zabawy!!Nie to zeby ja cos bolalo ale tak od 3 w nocy chc zeby sie nia zajmowac!!Wybrala sobie super czas na czuwanie!!!:angry:
 
reklama
Ja bólów głowy nie mam, ale od samego porodu przy wstawaniu mam zawroty głowy i nie raz ściemni mi się przed oczami :baffled: Ale lekarze mówili mi, że to przez bardzo duże osłabienie organizmu :baffled:
 
Ja też mam bóle głowy po cc ... i zawroty glowy też mi sie zdarzają..
A macie też takie dretwienie nad szwem? u mnie jeszcze taka uła nad szwem sie pojawiła .. niby to są szwy wewn. i mają sie rozpuscic.. ale mnie to strasznie boli i okładam rivanolem...:-(
 
cze dziewczyny! ja jestem 13 dni po porodzie niestety po cc i teraz zauwazylam ze cos troche mi sie saczy z rany, taka lekko zolta wydzielina. nie jest jej duzo. zastanawiam sie czym ja mozna przemywac bo na razie tylko mydlem ja myje. pomozcie:-(
 
ja myłam na początku wodą utlenioną ... teraz myje szarym mydłem i spirytusem przecieram! Okładam Rivanolem bo mam to zgrubienie i tak mi gin doradziła
 
KasiaJ82 ja ma nad rana taka fałdke jakby opuchnieta. Świece lampą bioptron i jest troche lepiej. Ale nadal boli jak odtykam i jest taka zdretwiała ze nie mam tam czucia.
 
mnie w sumie rana po cc nie boli, ale swędzi i do tego majteczki mi ją podrażniają :dry: zauważyłam jakby z jednego miejsca krewka puściła - mam nadzieję, że to od strupka :baffled: skóra wokół rany jest twarda i drętwa trochę :dry: ale zgrubień nie wyczułam żadnych.....
 
ja bylam wczoraj u ginki...okazalo sie ze mam szew wenwetrzny rozpuszczalny...nawet nie wiedzialam!
w kazdym razie wczoraj wieczorem mi wypadl, wiec juz go nie mam ale jakbym sie nie dowiedziala od lekarki to pewnie bym spanikowala skad to mi sie wzielo...
moja małą dzis od 5tej do 9tej marudzila i plakala na zmiane...jestem wykonczona fizycznie i psychicznie...jutro jedziemy do pediatry...
 
Emilka współczuję Ci. Wypoczywaj póki możesz, jak tylko Twoje maleństwo śpi. Ja też miałam okres przemęczenia, wypoczywanie pomogło i jako tako przystosowałam się do nowego trybu życia.
 
reklama
Do góry